10 Days Efervesan Tablet

Bazı besinler vardır ki kilo almamıza neden olurken bazı besinler de vardır ki kilo vermemize yardımcı olurlar. Özellikle kalori bakımından düşük olan ve çoğunluğu sebzelerden oluşan bu besinlerin başında pırasa, ıspanak, brokoli, karnabahar gibi yeşil yapraklı ve sağlıklı sebzeler gelmektedir. Bu sebzelerin en büyük özelliği ise bol lif içermesi nedeniyle sindirimi kolaylaştırması ve dolayısıyla kilo vermemize yardımcı olmasıdır. Sebzelerin dışında yine lif açısından zengin olan besin ise yulaftır. Diyetisyenler tarafından diyet listelerinde bolca önerilen yulaf yine aynı şekilde hazmı ve sindirimi kolaylaştıran yiyeceklerden biridir. Bunun dışında elma, tarçın, acı biber, kepekli ve tahıllı yiyecekleri kayısı, karpuz, yoğurt yine aynı özelliklere sahip olan yiyeceklerdir. Bu nedenle bu yiyecekleri diyet yapan kişilerin öğünlerinde ya da öğün aralarında tüketmeleri diyetinden daha verimli sonuç almasına yardımcı olmaktadır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

10 Days Tablet Kullanımı ve İçeriği

Farklı karışımların ve bazı bitkilerin bir araya gelmesi ile oluşan 10 Days içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır.

10 Days Tablet Nasıl Tüketilir?

Kullanılması oldukça basit olan ve uzun uğraşlar gerektirmeyen 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve eridikten sonra içilir. Öğün sayınıza göre yemeklerden önce ya da yemekler ile birlikte tüketebilirsiniz. Ambalajı üzerinde bulunan kullanım önerilerinin dışına çıkmadan, tavsiye edilen miktarda kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

10 Days’in Yan Etkisi ve Zararı Var mı?

10 days tablet son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren, birçok kişi tarafından kullanılan ve herhangi bir yan etki göstermemiş olan bir üründür. Bay bayan herkesin kullanabileceği 10 days tablet, bunun dışında karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımı için uygun değildir. Ürünü çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. 10 Days tableti kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin. Bunun dışında 15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışarak tüketebilirsiniz.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Çorum, Erzurum, Konya, Aydın, Mersin, Manisa, Muş ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

10 Days Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Gürcistan(Georgia), Çin(China), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Japonya(Japan), Irak(Iraq), Hindistan(India) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, asya, 10 days tablet asya sipariş, 10 days tablet azerbaycan, azerbaycan sipariş, 10 days nedir, chitosan nedir, 10 days chitosan efervesan tablet

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.