2017 Nisan Ayı Çarşamba Günü Diyet Listesi

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Sabah kahvaltımıza başlamadan önce büyük bir bardak su içiyoruz. İsterseniz suyunuza birkaç damla limon ekleyebilirsiniz.

Kahvaltı Kalori Değeri: 290 kalori.

Ara öğünümüzü kahvaltımızdan sonra ortalama en geç 2 saat sonra tüketmeyi tercih ediyoruz. Ortalama tüketmemiz gereken saat ise 10:00-11:00 arasında olmalıdır.

Ara Öğün Kalori Değeri: 120 kalori.

Öğle yemeğimizi hafif ama proteinli bir öğün tercih ediyoruz. Ayranla öğünümüzü destekliyoruz. Öğün öncesi 1 büyük bardak suyumuzu içmeyi unutmuyoruz.

Öğle Menüsü Kalori Değeri: 320 kalori.

Ara öğünümüzü akşam üzeri 15:00 civarlarında yapabiliriz. Özellikle yeşil elma tercih ediyoruz ki öğlenin sindirimi devam etmesi için.

Ara Öğün Kalori Değeri: 60 kalori.

Akşam yemeği öncesi bir bardak suyumuzu içiyoruz. Akşam yemeğimizde buharda haşlanmış sebze tercih ederek hem daha uzun süre tok kalmamızı sağlayacaktır. Ayrıca buharda pişirdiğimizde besin değerlerini kaybetmemiş oluyor.

Akşam Menüsü Kalori Değeri: 260 kalori.

Unutulmayanlarda bugün ise elbetteki su var. Günlük 2.5 litre suyumuzu tüketmeden günü tamamlamıyoruz. Eğer spor yapmaya vakit ayıranlardansanız akşam öncesi ara öğününüze 1 küçük kare bitter çikolata tüketebilirsiniz.

Salı Listesini Görmek İçin: Salı Diyeti