2017 Nisan Ayı Cuma Günü Diyet Listesi

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Haftanın son iş gününü  hafif bir kahvaltı ile başlatmak isteyenler için ideal doyurucu ve hafif bir kahvaltı menüsü ile gününüze başlayabilirsiniz. Uyandığınızda ilk yapmanız gerekenin 2 büyük bardak su içmek olduğunu unutmayın.

Kahvaltı Menüsü Kalori Değeri: 250 kalori.

Hafif acıkmalar başladığında kahvaltınızdan ortalama en geç 2 saat sonra ara öğünüzü yapmış olmalısınız. Türk kahvesi ile metabolizmanızı tetiklerken çikolata ile mutluluk bulabilirsiniz.

Ara Öğün Kalori Değeri: 70 kalori.

Günün en doyurucu öğünü olan öğle menüsünde protein ve kalsiyumun gücünü birleştirerek yağ yakması için vücudumuzu motive ediyoruz. Öğle yemeği öncesi 2 büyük bardak su içmeyi unutmazsanız daha kazançlı çıkacaksınız.

Öğle Menüsü Kalori Değeri:  300 kalori.

Akşam yemeği öncesi biraz daha yağ yakmak için yeşil çay ve elma güzel bir ikili olarak tercih edilebilir bir ara öğün olarak karşımızda.

Ara Öğün Kalori Değeri: 70 kalori.

Akşam menüsü için hafif zeytin yağlı tercih edebilirsiniz. Öncesinde içeceğiniz 2 büyük bardak su faydalı olacaktır.

Akşam Menüsü Kalori Değeri: 210 kalori.

Yatma saatinize 3-4 saat kala yoğurt kürümüzü hazırlayıp tüketiyor üzerine de 1 litre suyumuzu içiyoruz. Eğer tüm gün su içme rutinine uyarsanız 6 bardak öğün öncesi 1 litre kür sonrası derken 2.200 kadar su içiyorsunuz. Su içemiyorum diyenler için ideal bir taktik.

Gün diyetine uyulduğuna göre rahat bir uyku ile vücudunuzu dinlendirin ve yeni güne zinde uyanın. Mutlu bir cumartesi için kendinizi hazırlayın.

Perşembe Listesini Görmek İçin: Perşembe Diyeti