2017 Nisan Ayı Cumartesi Günü Diyet Listesi

Hafta sonunun ilk günü cumartesi.. Uyanın ve kendinize mutlu bir günaydın deyin, 2 büyük bardak suyunuzu için ve kahvaltı hazırlığına başlayın. Cumartesi için proteinli bir omlet düşündük. Eğer siz mantar sevmiyorsanız 2 dilim hindi füme tercih edebilirsiniz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kahvaltı Menüsü Kalori Değeri: 250 kalori.

Cumartesi gününe kahve keyfi ile devam edelim. Kendinize zaman ayırırken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Ara Öğün Kalori Değeri:  50 kalori.

Hafif cumartesinin proteinli öğle menüsünde beyaz peynirli az zeytin yağlı salata tercih edebilirsiniz. Öğle yemeği öncesi 2 büyük bardak su unutulmayanlardan olmalı.

Öğle Menüsü Kalori Değeri: 200 kalori.

Akşam öncesi hafif açlık hissi oluşabilir. Ayrıca dostlarınızla beş çayı planlamış olabilirsiniz.  O zaman sizi sohbetten ve çay keyfinden eksik bırakmayalım. 1 su bardağı kadar yağsız patlamış mısır tercih edebilirsiniz.

Ara Öğün Kalori Değeri: 120 kalori.

19:00 olmaya yakın hazırlıklara başlamalısınız. Çünkü lezzetli proteinli ve görsel güzellikte bir menü hazırlama zamanı.  Akşam yemeği öncesi içeceğiniz 2 büyük bardak su unutulmadan menünüzü hazırlayın. Lokmalarınızı çok çok  çiğnemeyi unutmayın. Afiyet olsun.

Akşam Menüsü Kalori Değeri: 320 kalori.

Bu hafta sonu protein ağırlıklı beslendiğimize göre detoks suyumuzu da unutmayalım. 1 litre detoks suyumuzu içelim.  Gün içerisinde 2 litreye tamamlayalım. Sonra da güzel bir uyku uyuyalım.

Cuma Listesini Görmek İçin: Cuma Diyeti