2017 Nisan Ayı Pazartesi Günü Diyet Listesi

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm


Uyandığınız da güne pencerenizi aralayarak temiz hava ile başlayın. Oksijenle önce ciğerlerinizi doyurun. Bugün motivasyon ve başlama günü, bunu asla unutmayın. Sonra kahvenizi ve suyunuzu yudumlayarak kahvaltı öncesi metabolizmanızı hızlandırın. Yatağınızı düzeltin, dişlerinizi fırçalayın, keyifli bir şarkı açın ve kahvaltınızı hazırlarken dans edin. Sonra kahvaltıya başlayın ve her lokmanızı en az 20 defa çiğnemeye çalışın. Doyduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer doyma probleminiz varsa üzülmeyin. 1 ince dilim beyaz peynir ekleyin. Böylece 250 kalori almış olursunuz.

Kahvaltınızın kalori değeri :  190 kalori.

Saat 10:30 gibi mideniz kazınmaya başladığında 1 avuç badem ve yaban mersinini yeşil çayınızla birlikte keyifle tüketebilirsiniz.

Ara öğün kalori değeri: 150 kalori.

Öğle yemeğinizde az yağlı ızgara köfte tercih etmeniz daha doğru olacaktır.Salata ve ayranla doyurucu hale getireceksiniz .

Öğle yemeği kalori değeri: 370 kalori.

Ara öğününüzü midenizin size sinyal gönderdiği saatlerde yemelisiniz ki akşama aç bir şekilde başlamayalım .

Ara öğün kalori değeri : 60 kalori.

Akşam yemeğini hafif yemekte fayda var. En geç saat 19:00′ da yemekte çok çok fayda var. Sebze yemeğinizi az yağlı tercih ederseniz güzel olacaktır.

Akşam yemeği kalori değeri:  280 kalori.

Her diyetin bir olmazsa olmazı vardır. Su en sağlıklı diyetlerin vazgeçilmezidir. Hafif tempolu 40 dakikalık yürüyüşte ekleyebilirseniz , muhteşem bir diyet gününü tamamlamış olursunuz .

Su ile alacağınız kalori değeri:  0 kalori