48 Hours Nedir? Nasıl Kullanılır? Nereden Satın Alabilirim?

48 Hours Nedir?

48 Hours, kahve, çikolata ve çay olarak üretilmiş iki farklı üründür. 48 Hours kahve, çikolatası ve çay bay bayan kullanımı için uygundur. İki ürününde içeriği bitkisel özlerden oluştuğu için rahatlıkla kullanılabilir. 48 Hours etkisi bakımından isteksizlik giderici , tetikleyici ve afrodizyak özellikleri güçlendirici yapıdadır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Günümüzde bir çok ilişkinin bitiş sebebi olan isteksizlik iki partnerin hayatını etkiler. İsteksizliğe gün içerisinde yaşanan ; stres, yoğun tempolu iş hayatı, dengesiz ve düzensiz beslenme ya da düzenli kullanılan ilaçlar neden olmaktadır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin karşılaşabileceği bu durumun önüne geçmek adına   48 Hours  çikolata ya da kahvesi kullanılabilir.  48 Hours afrodizyak kahvesi içeriği  bitkisel karışımların kahve ile aromalandırılarak içilebilir hale getirilmesi ile kolay bir kullanım sağlanmıştır. Çikolatası içeriğinde ise ; Ginseng,Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı bulunmaktadır. Bilindiği üzere uzmanlarca istek arttırıcı olarak kullanılan besinlerin başında ginseng gelir. Uzunca yıllardır istek arttırıcı olarak kullanılan  Ginseng 48 Hours  afrodizyak çikolata ürününde zencefil ve çaksır ile desteklenmiştir. Enerji arttırıcı etkisi ile isteğinizin artmasını da destekleyecek olan ürün kan akışınızı hızlandıracaktır.

Bay ve bayan kullanımı için ideal olan bu ürün ile partnerinizle birlikte mutlu geceler geçirebilirsiniz. 48 Hours kahve, çikolata ve çay tercihinize göre kullanılan bir üründür. Performans arttırıcı ürünler arasında en dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır.

48 Hours kahve, çikolata ve çay ile cinsel isteksizlik sorununa etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Cinsel güç arttırıcı olarak bayan ve erkekler üzerinde olumlu etkiye sahip olan afrodizyak etkili çikolata ile dilediğiniz uzun gecelere kavuşabilirsiniz.

48 Hours Nasıl Kullanılır?

48 Hours Çikolata kullanımı oldukça kolaydır. Günlük olarak 1 adet tüketilmektedir. 30 dk sonra göstereceği etki etmektedir. 48 Hours Kahveyi ise bir fincan sıcak su ile 48 Hours kahvenizi karıştıtırın. Kahveniz içime hazırdır. İçildikten 30 ile 60 dakika sonra etkisini göstermeye başlar. İçildikten sonra en az 2 bardak su içilmesi doğru bulunmaktadır. Dilerseniz soğuk su ile karıştırarak da tüketebilirsiniz. 48 Hours afrodizyak çay sıcak su ile 3 4 dakika demleyerek aktivitenizden 30 dakika önce tüketebilirsiniz.

48 Hours Çikolata ya da Kahve ilaç değil takviye bir üründür. Kan dolaşımını hızlandırdığı için kalp- damar ve tansiyon rahatsızlığı olanların ayrıca şeker hastalarının kullanması doğru değildir. Hamile ya da emziren annelerin, 18 yaşından küçüklerin ve içeriğinde bulunan bitkilere alerjisi olanların kullanması tavsiye edilmez.

Türkiye’den 48 Hours Nasıl Sipariş Verebilirim?

48 Hours Çikolata ya da Kahve Ankara,İstanbul, Kastamonu, Kayseri, Antakya, Kilis, Şanlıurfa, Adana başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. 48 Hours Çikolata ya da Kahve  için yapmanız gereken www.48hourssitesi.com  sitesinde yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Hours Çikolata ya da Kahve Nasıl Sipariş Verebilirim?

Hours Çikolata ya da Kahve bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Hours Çikolata ya da Kahve sipariş vermek istiyorsanız Cook Adaları (CK), Şili (CL), Kamerun (CM), Çin Halk Cumhuriyeti (CN), Kolombiya (CO), Kostarika (CR), Cape Verde (CV), Curaçao (CW), Güney Kıbrıs(CY) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…