Aç Kalmadan Diyet Yaparak Fazlalıklarından Kurtul

Hayatımızın bir döneminde kilo alır ve bu kilolardan kurtulmak için mutlaka bir diyet programı arayışına gireriz. Bazen kulaktan dolma bilgiler ile diyet yaparken bazende şok diyetler yaparak biranda tüm kilolardan kurtulmak isteriz. Özellikle şok diyet olarak bilinen bazı diyetler sağlıklı olmamakla birlikte kişide bazı hastalıkların oluşmasına bile neden olmaktadır. Gün içerisinden uzun süre aç bırakan bu diyetler öğünlerinde ise az ve tok tutan besinlere yer vermediğinden ötürü vücudun dengesini değiştirmektedir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Özellikle sindirim sisteminin ve midenin birtakım sıkıntılar yaşamasına neden olan bu diyetler kişinin uzun süre kabız olmasınada neden olmaktadır. Hepimizin başta dikkat etmediği bazı diyet önerileri ise daha sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo verebilmenize yardımcı olmaktadır. Diyetisyenlerin ve uzmanların önerisi bir diyet programının toplamda 1200 kalori olmasıdır. Bu şekilde hem kişinin sağlığını herhangi bir tehlikeye girmeyeceğini söyleyen uzmanalr, kişi aç kalmadan diyet yapabilecek ve uzun sürede de olsa kalıcı kiloların verilebileceği söylendi. 1200 kaloriye sahip birden fazla diyet programı bulunurken sizlere uzun süre tok kalmanızı sağlayacak ve etkili sonuçlar ile karşılaştıracak diyet programı örneğini paylaşmak istedik.

– Kahvaltı-

* Protein kaynağı 1 adet haşlanmış yumurta

*Kalsiyum kaynağı 1 dilim beyaz peynir

*1 dilim kepekli ya da tam buğday ekmeği

* Domates, salatalık, tatlı kırmızı biber

* 1 fincan mate çayı

-Ara-

*1 kase yoğurt ve 2 adet dilimlenmiş kuru kayısı

-Öğle –

* 6 yemek kaşığı etli sebze yemeği

* 1 kase yoğurt

* 1 dilim kepekli ya da tam buğday ekmeği

* Bol limonlu, yağsız, tuzsuz yeşillik salata

-Ara-

* 1 çay bardağı yaban mersini

* 1 fincan Türk kahvesi

-Akşam-

*1 kase tarhana çorbası 

* 1 çay tabağı büyüklüğünde yağsız ızgarada kırmızı et

* Bol limonlu, yağsız, tuzsuz yeşillik salata

* 1 dilim kepekli ya da tam buğday ekmeği ekmek

-Gece-

*2 adet ceviz

*1 çay bardağı şekersiz süt

Sadece diyet yapanların değil, sağlıklı beslenme kuralına uyarak dinç ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin de uygulayabileceği bu diyet programı kesinlikle sizi aç bırakmayacak ve diyet yaparken zorlanmadan ve keyifle yapmanızı sağlayacaktır.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

diyet, 1200 kalori, 1200 kalorilik diyet, en sağlıklı diyet, diyet programı, tok tutan diyet, diyet nasıl yapılır, diyet yapabilme yöntemleri, diyet tavsiyeleri, fazla yağlanma, bölgesel yağlanma, fazla kilolar, diyet yaparken ekmek tüketilir mi, en iyi diyet, en hızlı kilo verme yöntemleri nelerdir