AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Ciğerleri rahatsız kişiler nefes almakta problem yaşar. Ciğerlerde rahatsızlığa yol açan sebeplerden bir tanesi de aşırı sigara kullanımıdır. Sigaranın içerisindeki maddeler insan sağlığını tehdit eden etkilere sahiptir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Ciğerlerinin sağlıklı olmasını isteyen fakat sigara içmekten de vazgeçemeyen insanlar için üretilmiş akciğer detoksu ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermesi amaçlanan bir içerikle üretilmiştir. Ayrıca balgam söktürmenize yardımcı olur. Sigarayı bırakanların kullanabileceği gibi sigarayı içmeye devam edenlerinde kullanabilecegi bir üründür. Akciğer üzerindeki rahatsızlığı temizlemeyi amaçlar. Akciğerde görülebilecek diğer hastalıklarında riskini azaltmayı amaçlar. Kalp krizi riskine çözüm olmayı amaçlayarak üretilmiştir. Akciğer detoksu süresince balgam rengi koyu gelebilir. Bunun nedeni akciğerdeki katranın yavaş yavaş akciğerden atılmasıdır.Bildiğimiz gibi aşırı sigara içen kişilerde görülen ciğer hastalıklarından bir tanesi olan KOAH hastalığının tek çaresi de ciğerleri temizlemektir.

Eskiden zor nefes alıyorsanız akciğer detoksu daha rahat nefes alabilmenizi amaçlar. Farkında olmadığınız nefes darlığınız ortadan kalkabilir. Sabahları daha rahat uyanmanızı ve daha rahat nefes almanızı amaçlar. Sigaradan kaynaklanan ciltte bozulmalar, renk değişimi gibi olumsuz etkilerine karşı iyileştirmeyi amaçlar. Akciğer temizleme detoksu cildinize de olumlu etki göstermeyi amaçlar. Kutu içinden 15 adet çıkmaktadır. Ürün sıvı formundadır.

Akciğer Detoksunun İçeriğinde Neler Bulunur?

Siyah havuç özü; akciğerdeki katranı temizlemeye faydası vardır. Turuncu havuçtan daha fazla antioksidan hücreye sahiptir.

Zencefil; akciğerdeki mukusu temizler. Akciğerdeki toksin, mukus ve istenmeyen zararlı parçaları akciğerden atılmasına yardımcı olur.

Ekinezya; Akciğerdeki balgamın daha çabuk ve kolay dışarı atımını sağlar. Ekinezya akciğeri iyileştirici özelliği olan bir bitkidir. Akciğerler için bakteriyel rahatsızlıklarda ekinezyaya başvurur.

Dağ Nanesi; Nane ferahlığı kokuyu yok eder ve nefesi temizler. Nane daha rahat nefes almanızda etkilidir.

Kekik Otu; Akciğerlerdeki tıkanıklık ve iltihaplanmayı azaltmada yardımcıdır.

Meyan Kökü; boğaz ağrısı, kuru öksürük ve alerjiye maruz kaldığınız zamanlarda iyileştirme etkisi vardır. Akciğer enfeksiyonuna iyi gelir.

“Sipariş verildiği andan itibaren size özel olarak üretilmektedir.”

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır? Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.diyetliyasam.com/akciger-detoksu-nasil-kullanilir.html

Akciğer Detoksu Satın Almak için Linke tıklayabilirsiniz. https://www.hizlikilovermek.net/akciger-detoksu-satin-al/

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.