ALGAE YAĞI ÇATLAK VE SELÜLİT KARŞITI

Sağlıklı ve dengeli beslenmemek metabolizmamızı olumsuz etkiler. Fazla kalorili ve sindirimi zor gıdalar tüketirsek yediklerimizi sindirmekte zorlanırız. Kalorili yiyecekler sindirilmez ise vücudumuzda yağa dönüşür ve kalıcı kilolar halini alabilir. Genellikle bel ve basen bölgesinde yer eden ve kolay gitmeyen kilolar selülit oluşumuna da sebep olur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bazen hızlı ve sağlıksız kilo alıp vermek de bel, göbek, basen ve bacaklarda selülit oluşumuna sebebiyet verebilir. Eğer düzenli şekilde beslenme şeklinize ve egzersiz yapmaya dikkat edemiyorsanız selülit oluşumuna engel olmak ve oluşan selüliti gidermek için başka yöntemler deneyebilirsiniz. Algae yağı mucizevi etkisi ile selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Algae Yağı içeriğindeki yosun özü sayesinde selülitli bölgelerde selüliti yok etmeye yardımcı olur. Vücuttaki yağ dengesini düzenleyen hormonla etkileşime geçerek  düzenli çalışmasına yardımcı olur. Algae yosun yağı selülitlere iyi geldiği gibi vücuttaki çatlakların da oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. sizi rahatsız eden portakal kabuğu görünümünün iyileşmesini amaçlayarak geliştirilmiştir.

Algae çatlak giderici aynı zamanda nemlendirici özelliğe de sahip olduğu için cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya sahip olmasına neden oluyor. Algae yağı sürdüğünüz bölgede yağ yakımını sağlayarak toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Algae yağı sayesinde selülitleriniden çekinmenize gerek kalmayacak. Algae yosun yağı Yağ yakımınıza yardımcı olarak fit ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

Algae Yosun Yağı Kullanımı: Uygulayacağınız bölgenin temiz olması gerekiyor ki yağ derinize iyi bir şekilde nüfuz etsin. Algae Yağı serum formunda olduğu için kullanımı da kolaydır. Uygulayacağınız bölgeye yetecek miktarda elinize alın ve dairesel hareketler ile birkaç dakika masaj yaparak sürün.

UYARI: Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Bu bil ilaç değildir. Takviye üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.