ARAP KIZI KREMİ NEDİR?

Ciltte, sivilce izleri, güneş ışınları, çil ya da yara izlerinden kaynaklanan lekeler oluşur. Yüzümüzdeki lekelerden rahatsız oluruz ve kapatıcı, fondöten gibi kimyasal içeriğe sahip olan ürünler kullanarak lekelerimizi gizlemeye çalışırız. Yüzümüze uyguladığımız bu ürünler cildimize daha zararlı olduğu için farklı cilt problemlerine yol açabilir. Bu sebeple kendimizi iyi hissetmeyiz ve psikolojik olarak etkileniriz. Kendimize olan güvenimizi kaybederiz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kirli havaya maruz kalan cildimiz, sağlıksız ve düzensiz beslenme şeklimizin olması, ergenlik dönemi, genetik nedenler gibi sebeplerle cildimizde akne ve sivilce oluşabilir. Oluşan sivilceler bazı insanlarda arasında iz bırakmadan geçerken, bazı insanlarda ciltte lekelere ve deformasyonlara neden olur. Cildimizin sağlıklı olması için kimyasal olmayan ürünler tercih etmeliyiz. Tamamen doğal bir ürün olan Arap Kızı Kremi onlardan bir tanesidir. İçeriği tamamen doğaldır. Cildinizdeki deformasyonları en aza indirmeyi amaçlayan akne kremidir. Yüzünüzdeki lekeleri beyazlatma özelliği de vardır. Cilt beyazlatıcı krem Arap kızı kremi düzenli kullandığınız takdirde cildinizin daha canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

 

Arap Kızı Kremi;

  • Ciltte oluşan lekelerin azalmasına ve yok olmasına yardımcı olur.
  • Sivilcelerin azalmasını sağlar.
  • Ciltte oluşan lekelerin rengini açma özelliğine sahiptir.
  • Cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
  • Cildin güneşin zararlı ışınlarından daha az etkilenmesi içinde kullanılabilir.

Arap Kızı Kremi İçeriği; Gliserin, E vitamini ve B vitamini bulunur.

Arap Kızı Kremi Kullanımı; Kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasını öneririz. sivilce, cilt lekesi veya çilleriniz varsa yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Gece uyumadan önce sürüp sabah güzel bir şekilde yıkayıp temizleyiniz.Gece uyumadan önce uygulamak istediğiniz bölgeye sürünüz. Sabah uyandığınızda Arap kızı kremi bol su ile yıkayınız.

UYARI: Eğer cildinizde açık yara gibi problemleriniz varsa ürünü uygulamanızı tavsiye etmeyiz. Herhangi alerjik bir reaksiyonlar karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz. Bu ürün takviye üründür herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.