ARNAVUT KREMİ NEDİR?

İbni Sina’nın geçmişten bugüne gelen arbutin mucizesi günümüzde de bilinmektedir. Arbutin maddesinin özelliği tende lekelerin rengini açmasıdır. Leke giderici olduğu gibi beyazlaştırma özelliğine de sahiptir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Eskiden Arnavut kadınlarının güzellik sırrı buydu. İbni Sina’nın arbutin formülünden ilham alınarak yapılan Arnavut Kremi Aklık kremi olarak piyasaya sunulmuş ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Arnavut kremi nedir? Bitkisel içeriğe sahip olan Arnavut kremi yüzünüzdeki lekeleri gidermeye yardımcı olduğu gibi cilt renginizi de açmaya yardımcı olur. Arnavut (Aklık) Kremi cilt lekelerine, sivilcelere ve kırışıklığa iyi gelmeyi amaçlar.  Arnavut kızlarının beyazlık sırları olan aklık kremi cilt beyazlatmayı vaad eden bir kremdir. Ciltte oluşan kahverengi lekeleri, sivilce sebebiyle oluşan kırmızı lekeleri ve çil gibi lekelerin rengini açmayı amaçlar. Piyasadaki birçok ürün kimyasal içeriğe sahip olduğu için cilde olumsuz etki etmektedir. Fakat Arnavut(aklık) kremi bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir. Japonların da araştırmaları sonucu arbutin maddesinin beyazlaşma etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesinde etkilidir. Birçok kozmetik markasında da kullanılan arbutin renk açma özelliğine sahiptir. Düzenli kullanım sonucunda  ciltteki lekelerin zaman içinde yok edilmesini amaçlar.
Arnavut(aklık) kremi leke gidericicilt lekelerinin rengini açmaya yardımcı kremdir. Arnavut (aklık) kremi 2 ayda gözle görülür şeklinde cilt rengi açmayı vaad eder.

arnavut kremi sipariş

 

Arnavut (Aklık) Kremi kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı diğer kremlerle aynıdır. Bitkisel leke giderici aklık kremi günde sadece 1 defa ince bir tabaka halinde yüce sürülmelidir. Cilt tonunda ayda 2 ya da 4 ton renk açılmasına yardımcı olur. Arnavut kreminde civa bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalaragöre cilt renginin açılmasına yardımcı olan arbutin maddesi %40 oranında etkilidir.

UYARI: Arnavut Kremi bir ilaç değildir. Cilt lekelerini açmaya yardımcı leke kremidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.