ASSA 30 TABLET NASIL KULLANILIR?

Hızlı çalışmayan metabolizma fazla kilolardan kurtulmayı zorlaştırır. Metabolizmanın hızlı çalışmama sebeplerinin en başında sağlıksız ve düzensiz beslenme gelir. Yoğun iş temposu okul hayatı derken farkında olmadan kalorili besinler tüketiyoruz ve hareketsiz yaşamda kilo alımını tetikliyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bu gibi durumlarda kilo kontrolü sağlamak için dışardan takviye almayı tercih edebiliriz. Assa 30 takviye ürünlere örnek olarak kullanabileceğimiz ürünlerin arasında yer alıyor. Assa 30 kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı oluyor. Kalorili yiyecekler tüketmenin sebep olduğu vücuttaki yağlanmalara karşı,  yağ yakıcı özelliğe sahip olan Assa 30 gün içinde de zinde hissetmenizi sağlıyor. Fit ve formda görünmenizi amaçlayarak geliştirilmiştir ve tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. İçeriğinde yer alan; limon aroması, yeşil çat ekstresi, C vitamini, ilaç yapımında kullanılan blond psyllum, L-carnitine, klorojenik asit, aynı zamanda da tatlandırıcı, magnezyum siterat, sitrik asit, tartarazin ve sodyum bi karbonat bulunur.  İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde metabolizmanın hızlanmasına, yağ yakımına, şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. Sindirim sisteminin düzelmesine destek olur. Assa 30 tablet formundadır. Peki Assa 30 tablet nasıl kullanılır? Uyguladığınız diyet programı ve egzersizlerinize ek olarak kullanacağınız bir gıda takviyesidir.

Assa 30 tablet kullanımı: 1 bardak sıcak duyun içerisine 1 tane Assa 30 tablet atın ve erimesini bekleyin. Eriyen Assa 30 tabletli suyunuzu sıcak olarak tüketmeniz önerilir.  Gün içerisinde yemeklerden önce tüketilmesi önerilir. Belirtmeliyiz ki gıda takviyesi kullanırken düzenli ve sağlıklı beslenmenize dikkat etmeniz önemlidir. Aynı zamanda spor ve egzersiz yapmanız gerekiyor. Çünkü yağ yakımını sağlaması açısından vücudun hareket etmeye ihtiyacı vardır. Assa 30 tablet düzenli kullanımda olumlu sonuç vermeyi amaçlayan bir takviye gıdadır.

UYARI: Assa 30 tablet bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı takviye gıdadır. Günlük kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.