Balen Ürünleri – Balen Bitkisel Kapsülleri

Sağlıklı bir yaşam için Balen Ürünleri

1996 yılından itibaren kendi markası BALEN adı altında Bal, Polen, Arı Sütü ve Pekmez çeşitlerine ilave olarak Gıda Takviyelerini de ürün portföyüne katarak hizmetine devam etmektedir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Tamamen doğal, katkısız ve insan sağlığına yararlı ve kaliteli ürünler üretmektedir. İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri’ nin üretimini Türkiye’ de ilk kez gerçekleştirdik. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Balen Bitkisel Kapsülleri

Sağlıklı ve tamamen organik ürünler olan Balen Bitkisel Kapsülleri; Arı sütü kapsül, kırmızı ginseng kapsül/tablet, propolis kapsül, propolis&arı sütü&polen kapsül, kırmızı ginseng arı sütü polen kapsülü, V-5 kapsül, enginar kapsül, ginkgo biloba tablet, üzüm çekirdeği, St. John’s Wort kapsülden oluşan gıda takviyeleri gönül rahatlığı ile kullanılabilecek besin kaynaklarıdır. Günümüzde yaşam şartlarımız ve gün içindeki koşturmacalarımız beslenme alışkanlıklarımız çeşitli değişiklikler meydana gelmiştir. Vücudumuz ihtiyaç duyduğu ve doğal gıdalarından alınması gereken besin maddelerini yeterli oranda alamamaktadır. Yoğun iş temposu, sigara kullanımı, alkol tüketimi gibi çevresel faktörler metabolizmada aksaklıklar meydana getirir. ve bağışıklık sistemini zayıflatır.Bu aksaklıkların nedeni  ile yaşlanma süreci hızlanmakta, hastalıkların oluşumuna zemin hazırlamakta  ve sağlıklı yaşamın gerekleri yerine getirilmemektedir.

Sağlıklı beslenmenin gereklerini yerine getirememek bünyemizi güçsüz düşürür. Bunun için Balen bitkisel kapsülleri vücutta hissedilen eksiklikleri gidermede yardımcı olur.

UYARI: Kesinlikle tedavi amacıyla kullanılmamalıdır. Takviye üründür. Medikal ilaç olarak değerlendirilmemelidir. Hamile ve emziren kadınlar doktorlarına başvurarak kullanabilirler.