Bebeklere Doğal Tedavi Uygulama Yöntemleri

Bebeklere Doğal Tedavi Uygulama Yöntemleri

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bebeklik ve çocukluluk dönemi oldukça önemli olup küçük yaşta yaşanılan sağlık sorunları bebeğinizin bütün hayatını etkileyebilir. Özellikle bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlü tutmalı bebeğinizi mikroplara karşı korumalısınız. Havaların soğuduğu şu günlerde bebeğinizin sağlığına ne kadar dikkat etsek de onlar maalesef yine hastalanıyorlar. Öksürük, balgam, soğuk algınlığı için sizlere 8 tane doğal yöntem önereceğiz. İşte bebeklerinizin soğuk algınlığına iyi gelecek 8 yöntem.


Bebeğinizin ayağının altına çörek otu yağı ve sarımsak yağı ile masaj yapın. İki gün devam ederseniz, bebeğinizdeki balgam kesilir.


Göğsüne ve sırtına zeytinyağı ile masaj yapın ve bol temiz hava almasını sağlayın.


Sarımsağı ezin ve çörek otu yağında iki saat bekletin. Sonra o yağ ile bebeğinizin sırtına ve göğsüne masaj yapın


Anne sütü ile tıkalı olan burnunu açın. Su buharı da kullanabilirsiniz.


Karabiberi tülbentten geçirin, 1 tatlı kaşığı balı da -oda sıcaklığında olsun- bal ile karabiberi karıştırın boğaza, göğse ve sırta sürün. Balı çok ısıtmayın, yakabilir.Kara turpun içini oyun, iki tatlı kaşı bal koyun ve bir bardağa yerleştirin. Bir gece bekleyin. Kara turpun suyunun sızdığı göreceksiniz. O suyu içirin. Sabah akşam iki tatlı kaşığı olarak öksürük şurubu olarak kullanabilirsiniz.


Çocukların göğsüne sırtına birer damla kekik yağı sürüp üzerine beze sarılmış yün koyun, çocuğu yatırın. Astım için doğal tedavi yöntemidir.


Bir çay bardağı keçi sütüne 3 tane hatmi çiçeği katın, sütü kaynatıp içirin.


Umarız tez zamanda bebeğiniz sağlığına kavuşur.

İyi günler dileriz.