Benisilin – Et Beni Giderici

Yüzün veya vücudun belirli bölgelerinde kırmızı ve kahverengi lekeler çıkar. Bazı insanlarda ergenlikten bazı insanlarda yaşlılıktan ya da doğuştan meydana gelebilir. Zamanla ciltte meydana gelen deformasyon nedeniyle cilt tepki verir.Daha çok vücudun terleyen bölgelerinde et beni oluşur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Cilde nüfuz eden güneş ışınları da et beni oluşumuna sebep olabilir. Et beninin oluşumu birçok sebebe bağlanabilir. Bunların bir kısmı doğuştan olduğu gibi, bazıları da sonradan ciltte meydana gelebilir. Cilt ile aynı renkte oluşan et benleri daha çok 30-40 yaşından sonra görülmektedir. Şişmanlık, hamilelik, menopoz ve hormon hastalıkları et benlerinin çoğalmasına sebep olabilir. Birçok insan yüzünde ve vücudunun belirli bölgelerinde çıkan et benlerinden şikayetçidir ve et benlerinden kurtulmanın yollarını arar. Et benleri bilinçsiz bir şekilde kişinin kendisi tarafından yok edilmemelidir. Bu zararlıdır. Çeşitli tıbbi yöntemler olduğu kadar alternatif olarak üretilen et beni kurutucu olan Benisilin et beni giderici ile et benlerinizden kurtulabilirsiniz.

Benisilin et beni kurutucu cilt üzerinde oluşan et benleri için üretilmiştir. Ben; cilde rengini veren pigmentlerin küme halinde biraraya gelerek oluşturduğu koyu kahverengi lekelerdir. Vücudun belirli bölgelerinde çeşitli sebeplerle çıkan benlerin çözümü olan Benisilin et beni kurutucu, cilt üzerinde oldukça rahatsızlık veren görüntüden kurtulmanızı sağlar. Pürüzsüz bir ten herkesin hayalidir. Herkes aynaya baktığında gördüğü görüntüden memnun olmak ister. İstenmeyen et benlerinden kurtulmanıza yardımcı olacak Benisilin ciilt bakım sıvısıdır ve kullanımı kolaydır.

Benisilin Et beni giderici düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyicidir.

Benisilin kullanımı; Günde 1 defa benlerin üzerine kulak çöpü yardımı ile az miktarda sürünüz. 1 adet sadece 1-5 ml’dir.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Gözle temas etmesinden kaçınınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.