Beyaz Dişlerin Sırrı ‘’White Shot’’ Diş Bantlarında

Nasıl bir gülüşe sahip olduğumuzu ve gülüşümüzün ne denli etkili olduğunu gösteren dişlerimiz bu nedenle belkide bizim en değerli aksesuarlarımızdan biridir. Ancak kimi zaman yaptığımız bazı yanlışlar dişlerimizin kısa sürede sararmasına, çürümesine ve hatta diş kaybı yaşanmasına neden olmaktadır. Dişlerin olumsuz yönde etkilenmesine neden olan bizden kaynaklı sebeplerden biride dişe zarar veren besinlerin çok fazla tüketilmesidir. Örneğin; aşırı asitli içecekler dişlerin kısa sürede çürümesine ve kırılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle gazoz, kola, şekerli diğer içecekler dişin tabakasını etileyerek çürümesine ve diş kaybının yaşanmasına neden olmaktadır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Diş çürümesinin dışında yaşanan bir diğer diş problemide diş sararmasıdır. Yine aynı şekilde bizden kaynaklı olan aşırı kahve, çay, sigara, alkol tüketimi dişlerin kısa sürede sararmasına ve diş lekelerinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle başta sağlığınız daha sonra diş sağlığınız için bu gibi içecekleri tüketmemeye ya da az tüketmeye özen göstererek diş sağlığı konusunda bazı önlemleri alabilirsiniz.

White Shot Diş Bandının İçeriği ve Kullanımı

En çok dişlerinin kısa sürede sararmasından şikayetçi olan kişilerin tercih ettiği ve bu nedenle diş beyazlatma yöntemlerinden sıklıkla başvurulan yöntemlerden biride white shot olmuştur. White shot özellikle dişlerinin sık sık sararmasından yakınan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma yöntemidir. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve kolay kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Diş Beyazlatıcı Bant Seti

Diğer diş beyazlatma ürünlerinden farklı olan ve farklı kullanım özellikleri bulunan White shot içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir yan etkisi görülmemiş olan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanmayı tercih ettiği White shot  belirli özelliklere sahip şeffaf diş beyazlatma bantlarından meydana gelmektedir.

White Shot Diş Bantları Nasıl Kullanılmalı?

Yapışkan özelliği ile diş üzerine kolayca yapışması düşünülmüş ve bu nedenle bant şeklinde üretilmiş olan white shot, kolay kullanımı nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Diş Bandı Türkiye’de Nerede Satılır?

Uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Zonguldak, Manisa, Mardin, Kırşehir, Kars, Iğdır, İzmir, Bolu, Yalova, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Asya’da Nereden Bulurum?

Asya’dan sipariş için en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Gürcistan(Georgia), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Japonya(Japan), Çin(China), Irak(Iraq) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, asya, white shot asya, asya sipariş, asyada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, çay içmek dişleri sarartır mı, diş kaybı, diş beyazlatma, diş beyazlatma ürünleri, diş beyazlatma macunu, diş nasıl beyazlar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.