BİOSANTE DETOKS NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan Biosante Detoks, istediğiniz forma ulaşabilmenize yardımcı olan bir detoks içeceğidir. Tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Biosante Detoks; sabah Biosante detoksu ve akşam Biosante Detoksu olmak üzere 2 detoks içeceğinden oluşmaktadır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Biosante Detoks Setindeki her iki detoks içeceğinin de içeriği birbirinden farklıdır. Biosante Sabah Detoksu içeriğinde;  yeşil limon, elma ekstratı ve alkali bulunmaktadır. Biosante Akşam Detoksu içeriğinde ise;  pancar kürü ve probiyotik bulunmaktadır. Kendinizi zinde hissedebilmeniz için vücudunuza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Biosante Detoks kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur. Tamamen doğal içeriğe sahip olan Biosante Detoks nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Biosante Sabah Detoksu 1 bardak ılık suya 1 adet Sabah Biosante Detoksundan karıştırılarak tüketilir. Sabahları uyanır uyanmaz tüketmeniz önerilir.  Vücudunuzun alkali seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Biosante Akşam Detoksu ise 1 bardak ılık suya 1 adet Akşam detoksu karıştırılarak tüketilir. Sindirim sisteminin düzelmesine yardımcıdır. Biosante akşam detoksu, akşam yemeklerinden sonra tüketilmelidir. Sindirim problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan Biosante Detoks aynı zamanda da bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur ve rahatlamanızı sağlayabilir. Yoğun tempoda çalışmaktan kendinize vakit ayıramıyor ve fazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız Biosante Detoks kilo kontrolü sürecinde sizin yanınızda olabilecek bir gıda takviyesidir. Biosante Detoks lezzeti ile de damağınıza hitap edebilecek bir detoks içeceğidir. Metabolizmanızın hızlanmasına ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Yağ yakımına destek olur.  Yediğiniz besinlerin kolay sindirilmesine yardım eder.

biosante-detoks-siparis

UYARI:  Biosante Detoks bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olan bir detoks içeceğidir. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.