BİOSANTE DETOKS NEDİR?

Yoğun çalışma temposunda kilo kontrolü sağlamakta zorlanıyorsa kullanacağınız takviye gıdalarla metabolizmanızın çalışmasına katkı sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin sırrı düzenli ve sağlıklı beslenmektir. Onun yanı sıra spor ve egzersiz yapmakta ihmal edilmemelidir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Güne başlarken kendinizi hafif ve zinde hissetmek istiyorsanız takviye gıda olan Biosante Detoksu kullanabilirsiniz. Biosante Detoks nedir? Fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz için metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olan bir üründür. Ayrıca bölgesel yağların yakılmasına destek olan Biosante Detoks etkileri oldukça fazladır. Biosante Detoks set şeklindedir. Sabah Detoksu ve Akşam Detoksu olmak üzere 2 üründen oluşmaktadır. Her iki ürünün de içeriği birbirinden farklıdır. Sabah Detoksunda içeriğinde; yeşil limon, elma özü ve alkali bulunmaktadır. Akşam Detoksu içeriğinde; pancar kürü ve probiyotik bulunmaktadır.  Bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir. Kilo kontrolü sağladığınız süreçte Biosante Detoks sayesinde sindirim problemlerinizin ortadan kalkmasına katkı sağlayabilirsiniz. Güne zinde başlamanıza destek olur. Metabolizmanızın hızlanmasına, yağ yakımının kolaylaşmasına destek olur. Biosante Detoks özel üretimdir. Tadını da seveceğiniz doğal içerikli Biosante Detoks kullanımı da oldukça kolaydır. Biosante Detoks kullanımı ayrı ayrıdır.

https://www.diyetavm.net/biosante-detoks/ sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Sabah Biosante Detoks Kullanımı: Sabah uyandığınızda aç karnına 1 bardak ılık suya 1 bardak Sabah Biosante Detoks karıştırılır ve tüketilir.

Akşam Biosante Detoks Kullanımı: Akşam yemeklerinden hemen sonra 1 bardak ılık suya detoks karışımı ekleyin, karıştırın ve tüketin. Sindirim sistemine yardımcı olan Bİosante Detoks sindirim siteminizin düzelmesine yardımcı olur. Şişkinlik hissinizi önlemeyi amaçlar.

UYARI: Biosante Detoks bir ilaç değildir. Sindirim sistemini düzenlemeye ve metabolizma hızlandırmaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir. İçeriğine alerjiniz varsa kullanmayınız. Hamile ve emziren anneler doktoruna başvurmalılardır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.