BİOSANTE DETOKS NEDİR?

Beslenme şeklimizin hazır gıdalara alışması, yoğun iş temposundan dolayı düzenli spor ve egzersiz yapamamak fazla kiloları da beraberinde getirir. Hareketsiz bir yaşam metabolizmayı yavaşlatır ve alınan kiloları geri verebilmek zorlaşır. Unutulmamalıdır ki düzenli ve sağlıklı beslenme yanı sıra spor yapmak altın kuraldır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Böyle durumlarda kilo kontrolünüze ek olarak gıda takviyesi tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Bu gıda takviyelerinden biri de Biosante Detoks’tur. Biosante Detoks nedir açıklayacak olursak; sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olacak bir üründür. Son zamanlarda binlerce kişi tarafından kullanılan Biosante Detoks yoğun temponuzda sizi yalnız bırakmayacak bir ürün. Yaşadığınız sindirim problemlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan Biosante Detoks  aynı zamanda fit bir görünüme kavuşabilmenize yardım eder. Çoğu kişinin ortak problemi olan şişkinliği ortadan kaldırmayı amaçlayarak özel bir içerik ile üretilmiştir. Özellikle bayanların son zamanlarda vazgeçilmezi olan Biosante Detoks ile kısa süre içerisinde fit bi görünüme kavuşabilirsiniz. Biosante Detoks İçeriği; Meyve ve sebzelerden oluşan doğal bir detoks içeceğidir. Sabah ve akşam detoksu olmak üzere 2 detoks içeceği vardır.

Biosante Detoks Nasıl Kullanılır?

Sabah Detoksu; yeşil limon, elma özü ve alkali sudan oluşmaktadır. Bağırsak parazitlerini temizleyerek sindirim sisteminizin daha düzenli çalışmasına yardımcı olur. Yağ yakımına destek olabilir. Sabah aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce 1 adet sabah detoksunu 1 bardak suya karıştırarak tüketmelisiniz.

Akşam Detoksu; Pancar kürü ve probiyotikten oluşmaktadır. Akşam yemeklerinden yarım saat sonra 1 bardak su içine 1 bardak akşam detoksu karıştırılarak tüketilir.

Biosante Detoks içeceğinizi tüketirken gün boyu bol su içmeniz metabolizmanızın hızlanmasına daha da yardımcı olacaktır. Vücudunuza giren şekerin yağa dönüşmesine engel olmaya yardımcı olur. Biosante Detoksu yağ yakımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

UYARI: Biosante Detoksu bir ilaç değildir. Metabolizma hızlandırmaya yardımcı olan doğal bir içecektir. İçeriğinde bulunan özlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.