CAFE SLİM NASIL KULLANILIR?

Bölgesel yağlarından şikâyetçi olan inanlar özellikle de bayanlar kilo kontrolü sağlayabilmek için birçok yöntem dener. Bazı insanların metabolizmaları yavaş çalıştığı için kilo kontrolü sağlayabilmeniz güçleşebilir. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız öncelikli olarak sağlıklı ve düzenli beslenmeyi,  aynı zamanda da spor ve egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bölgesel yağ yakımını sağlayabilmesi için yeşil kahveden üretilen Cafe Slim kilo kontrolü sürecinizde destekçiniz oluyor. İçeriğinde yer alan bitkiler; karnıyarık otu, çemen otu, Oolong çayı, gotu kola ve yeşil çaydır. Yağ yakımına yardımcı olan yeşil kahve özü Cafe Slim içeriğinde kullanılmıştır. Böylelikle Cafe Slim sindirim sistemini düzenleyeme ve metabolizma hızlandırmaya yardımcı olur. Cafr slim gündüz çayı, gece çayı ve yeşil kahve tozundan oluşan 3’lü bir settir. Bu 3 ürünün kullanımı da birbirinden farklı zamanlardadır.  Cafe Slim form çayı aynı zamanda kolesterolün düşürülmesine de etki etmeyi amaçlar. Şişkinliğinizi almayı ve ödem söktürmeye yardımcı olur. Peki form çayı olan Cafe Slim nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça basittir.

Yeşil Kahve Tozu: İsterseniz Türk kahvesi gibi tüketebileceğiniz isterseniz de yoğurdun içine karıştırartak tüketebileceğiniz bir gıda takviyesidir. 1 fincan suya 1 çay kaşığı yeşil kahve eklenerek pişirilir. Sabah kahvaltıdan önce tüketilmesi önerilir.

Cafe Slim Gündüz Çayı: 28 adet süzen poşet  gündüz çayı vardır. 1 bardak kaynar suya 1 adet süzen poşet ayılarak kaynatılır. İsterseniz sıcak isterseniz soğuk olarak tüketebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra tüketebilirsiniz.

Cafe Slim Gece Çayı: 14 adet süzen poşet gece çayı vardır. Gündüz çayı ile aynı şekilde kullanılır. 1 bardak sıcak suya 1 adet süzen poşet atılarak 4 ya da 5 dakika kadar demlenir. Daha sonra tüketilir. Akşam yemeklerden sonra tüketebilirsiniz.

UYARI: Cafe Slim bir ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı form çaydır.  Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.