CAFESLİM NEDİR?

Kilo problemi yaşayan birçok insan ne kadar diyet ve egzersiz de yapsa fazla kilolarından kurtulamayabiliyor. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak kişinin kendi kilosuna ve metabolizmasına uygun diyet programını seçmesidir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Eğer kişi daha çabuk ve kolay kilo verebilmek istiyorsa diyet programına ek olarak başka alternatif seçenekleri de değerlendirmek ister. O alternatiflerden birisi de Cafe Slim’die. Cafe Slim nedir açıklayacak olursak; son zamanlarda Demet Akalın, İrem Derici gibi ünlülerin de tercih ettiği zayıflamaya yardımcı çay olan bir üründür. Zayıflayamıyorum diye üzülen birçok insan için zayıflatmayı amaçlayarak üretilmiş form çayıdır. Şunu belirtmeliyiz ki zayıflamaya yardımcı takviye ürünler kullanırken, sadece ürünün zayıflamaya etki etmesi beklenmemelidir. Aynı zamanda belirli bir diyet programına bağlı kalmalıyız. Ve hareket etmeliyiz. Diyet yaparken zayıflamaya katkı sağlayan en önemli unsurlardan bir tanesidir egzersiz yapmak. Egzersiz ve spor aksatılmamalıdır. Yapıldığı takdirde kullanılan takviye ürün daha etkili olacaktır.

Cafe Slim İçeriği sayesinde metabolizmanızı düzenlemeye, yağ yakımına, kilo verdirmeye ve kilolara bağlı olarak oluşan hastalıkları önlemeye yardımcı olur. İçeriğinde; yeşil kahve çekirdeği bulunur. Kavrulmamış kahve çekirdeğinin ilk halidir. Ayrıca Cafe Slim içinde alıç yaprağı, karnıyarık otu, karahindiba çayı, limon, gotu kola, Oolong çayı, rezene, dul avrat otu, ısırgan otu, mate çayı, çemen otu, nane yaprağı, sinameke çayı, meyan kökü, kedi otu kökü, zencefil ve kafein içerir.

Cafe Slim Kullanımı; Paket içerisinde 3 farklı ürün bulunur. Gündüz çayı, gece çayı ve kahve bulunur. Günde sadece 1 kez aç karnına içilmesi önerilir. Sadece 1 aylık kullanım içindir.

Cafe Slim Gündüz Çayı; Gün içinde sadece 1 kez aç karnına içilmelidir.

Cafe slim Gece Çayı; Sadece 2 günde 1 kez içilmelidir. Uyumadan önce içilmesi önerilir.

Cafe Slim Kahve; Sabah ve akşam olacak şekilde 1’er fincan içilmesi önerilir. Kahveyi türk kahvesi usulünde pişirebileceğiniz gibi yoğurt veya meyve suyuna katarak da tüketebilirsiniz.

UYARI: İçeriğindeki bitkilere karşı alerjiniz varsa mutlaka doktorunuza danışınız. Kullanmaya başlamadan önce üzerindeki kullanımını okuyunuz. Bu bir takviye gıdadır. Hiçbir hastalıkta ilaç olarak kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.