COCO DİET NEDİR?

Gün içinde çalışma şartlarınızdan dolayı spor ve egzersiz yapamıyorsanız, uyguladığınız diyet ulaşmak istediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlamıyorsa bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman doğal ve bitkisel gıda takviyesi kullanabilirsiniz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kilo kontrolü sağlama sürecinde doğal ürünler seçmeniz sağlığınız için en doğru karar olacaktır. Kilo kontrolü sağlamada uygulanılan bir yöntem Coco Diet sayesinde kilolarınızı dert etmeyeceksiniz. Coco Diet nedir onu açıklayalım. Hindistan cevizi yağının faydaları göz önüne alınarak birçok insan kilo kontrolü sağlamıştır. Hindistan cevizi yağı metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Mide rahatsızlığını gidermeye destek olur ve şişkinliği önler. İştahınızın kapanmasına destek sağlar. Coco Diet organik Hindistan cevizi yağı ve Hindistan cevizi tozundan oluşmaktadır. Coco Diet kullanımı da oldukça kolaydır. Ofiste, arabada, dışarda, okulda ve spor yaparken rahatlıkla tüketebileceğiniz bir gıda takviyesidir.  Coco Diet içeriğinde; Hindistan cevizi, yeşil çay, tarçın, l-carnitine, elma ekstratı, glucomannan, sandoloz sakızı bulunmaktadır. Coco diet setindeki Hindistan cevizi yağı 50 ml’dir. Kullanmadan önce mutlaka üzerindeki kullanım talimatını kullanmanız tavsiye edilir. Hindistan cevizi yağı günde 1 kez yemeklerde 1 kaşık kullanabileceğiniz bir yağdır.  Yemeklerde diğer yağlar yerine kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi tozunu ise sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 kez kullanmanız önerilir. 1 ölçek bitkisel tozu 1 bardak suyun ve sütün içerisine karıştırın ve öyle tüketin.

Coco Diet seti yağ yakımına yardımcı olur. Gün boyu hissedeceğiniz açlık hissinin azalmasını sağlar. Coco Diet sayesinde kendinizi formda hissedebilirsiniz. Son zamanlarda bir çok insanın tercihi olan Coco Diet set kilo kontrolü sağlarken kendinizi zinde hissetmenize de yardımcı oluyor.

UYARI: Coco Diet set bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamakta yardımcı gıda takviyesidir. İçeriğindeki bileşenlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.