Collagen Forte Nedir? Faydaları Ve Zararları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

COLLAGEN FORTE NEDİR?

Collagen forte ,Günümüzde yeni çıkan bu ürün oldukça merak edilmekte ve faydalarının ne olduğunu merak edenler var. İçerisinde %80 ve ya %90 tip 1 tip ve tip 10 içerir  bunun yanı sıra bitkisel bir takviye gıdadır. İçerisindeki çinko ,bakır ve vitaminler sayesinde etkinliği artacak ve kolajen eksikliğiniz tamamlanacaktır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Cildi yeniler dokuları güçlendirir.

Eğer vücudunuz da cilt kuruluğu, kırışıklık, selilüt ve eklem rahatsızlıkları varsa ve bu gibi durumlar genelde yaşlılarda gözlemlenmektedir. Kolajen eksikliği yüzünden bu rahatsızlıklar baş gösterir. Bu eksikliği gidermek için ise Collagen forte kullanılır.

Collagfen forte sigara gibi bağımlılığınız varsa güneşe direkt maruz kalıyorsanız sinir ve stres gibi rahatsızlıklar ve vitamin eksikleri dolayısıyla vücudumuzdaki kolajen miktarı değerini kaybeder. Bu gibi durumlarda ise Collagen forte  size yardımcı olacaktır. Düzenli kullanımda etkisini gösterecek olan bu ürün yaş ilerlemelerinden kaynaklı ağrıları özellikle eklem ağrıları için bulunmaz bir mucize kırışıkları da ortadan kaldırma özelliğine de sahip olarak daha da genç göstermeye ve hissettirme özelliğine sahiptir.

Collagen forte gıda takviyesi tablet ,sakız ,toz, kapsül hatta sıvı halinde bile bulabilir ve  kullanabilirsiniz.

COLLAGAN FORTE FAYDALARI NELERDİR?

Collagen forte kırışıkları ortadan kaldırır, sarkmaları engeller ve vücudun kolajen eksikliğindeki kolajen ihtiyacını karşılar.

Yaşınız ilerledikçe sürekli kolajen harcarız. Ve bunun yanı sıra sigara, alkol, stres de kolajenin azalmasına sebep olur. Vücuttaki kolajen miktarı azalır ve bu sırada kolajen takviyesi gerekebilir. Kolajen takviyesi ciltteki sorunları giderir. Öte yandan kalp rahatsızlıklarını engeller bunun yanı sıra ise kemikleri güçlendirip vücuda esneklik katar.

Beyin kalp  ve bağırsakları korumasına karşın bunun yanı sıra kilo kontrolünü de sağlar. Saç dökülmelerinde veya sağlıksız saçları aynı zamanda güçsüz , çabuk kırılan tırnak bakımlarını da yapar kullanımı ise basit ve kolaydır. Düzenli uygulandığında etkisini gösterecektir.

Yaş ilerledikçe yüzümüzde ve vücudumuzda kırışıklıklar ortaya çıkar .örneğin boyun, çene, yanaklar ,alın, gıdı, göz altı gibi bölgelerde kırışıklıklar yüzümüzde yer edinmeye başlar.

30 yaşından itibariyle kullanılmaya başlanmalıdır. Vücudunuzdaki kırışıklıkların yok olduğunu fark edeceksiniz.

Kırışıkların gitmesi ile beraber yüzünüze canlılık katarak cildinizi nemlendirecek ve parlaklığını sağlayacaktır.

Eklem dokularını yeniler kıkırdak oluşumuna katkı sağlar yaraların iyileşmesinde hızlı etken olur.

COLLAGEN FORTE KİMLER KULLANAMAZ?

Çoğu takviye gıdalardan bir tanesi de collagen forte’dir .Hamilelerin bunu da kullanması sakıncalıdır. Bu ürünü emzirme döneminde de kullanılmaması gerekir.

Doğum süreci emzirme dönemi de geçtikten sonra bu ürünü kullanabilirler. Veyahut doktorlarına danışarak muayene olmalı ona göre kullanmalıdırlar.30 yaşından itibariyle kullanıma uygun olduğu için 30 yaş altında kullanımı uygun değildir. Deniz ürünlerine sığır eti ve tavuk etine alerjisi olanların ve diyabet gibi hastaları gibi kişiler bu ürün kullanımından faydalanamazlar.

COLLAGEN FORTE’NİN  ZARARLARI

Collagen forte’nin  yararları olduğu gibi zararları ve yan etkileri de olabilir. İçerisindeki herhangi bir maddeye karşı alerjisi varsa eğer alerjik reaksiyon yaratabilir. Fazla doz kullanımında ise mide sorunlarına yol açar . kullanmadan önce mutlaka doktora veya eczacınıza danışın ve ona göre kullanın

Bazı yan etkileri ise ishal ,yorgunluk ,deri döküntüsü, mide de ağrı ve vücutta duyarlılık gibi yan etkileri nadir de olsa görülebilir.

COLLAGEN FORTE  KULLANIMI NASILDIR?

Günde 1 gram olmak üzere ve gün içinde 3 defa kullanılması önerilir. Ürünün kapsül sıvı tablet hatta sakız olarak bile temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

COLLAGEN FORTE ETKİSİNİ KORUMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Collagen forte kullandıktan sonra vücudunuzdaki kolajen miktarını korumak için yapılması gereken basit yöntemler vardır Bunlar;

Egzersiz. Egzersiz günümüzde de etkisi büyüktür sağlıklı bir vücudu oluşturma için egzersizden vazgeçmemeliyiz ve düzenli olarak yapmalıyız.

Kolajen etkisini tamamladıktan sonra vücutta protein ve vitamın sağlayacak besinler tüketilmelidir. Örneğin tavuk veya et suyu ,balık, bakliyat gibi besinler sizin vücudunuzdaki kolajeni korur ve destekler.

En önemli etkenlerden bir tanesi ise zararlı bağımlılıkları bırakmaktır. Sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıklar bırakılmalıdır.

Güneş ışınlarından uzak durulmalı sinir stresten uzak durulmalıdır. yeterince uyumalı ve uyku düzenine uyulmalıdır.

Eğer cildinize lazer epilasyon veya herhangi bir işlem uygulayacaksanız doktoruna danışarak ve yaşa ve  ihtiyaca göre uygulanmalıdır.