DEEP NİGHT NASIL KULLANILIR?

Birçok insan farklı sebepler yüzünden uyku problemini yaşar. Fazla kahve tüketimi, alkol almak, gece uyumadan önce sigara içmek, stresli bir yapıya sahip olmak gibi nedenler  uyku düzensizliğine sebep olur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Sağlıklı bir yaşam için düzenli uykuya sahip olmak şarttır. Düzenli uyku uyuyabilmeniz için üretilen Deep Night uykuya dalmanızı kolaylaştırır. Uyku düzeninizin normal olmasını sağlar ve horlamanızı engeller. Rahat ve huzurlu bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun uyku problemi yaşayan insanlar için önerdiği kediotu bitkisinin içeriğindeki melatonin maddesi olması sayesinde kişiyi rahatlattığı ve güzel bir uyku uyumasını sağladığı bu şifalı bitki Deep Night içeriğinde de mevcuttur. Bu yüzden kişinin uyku problemini hayatından çıkarmasına yardım eden bir içeriğe de sahiptir. Aynı zamanda kediotu bitkisi, kişiye bağımlılık etkisi yapmadan sakinlik veren gir bitkidir. Gün içerisinde halsizlik, yorgunluk ve sersemlik hissetmemenizi sağlar.

Deep Night İçeriğinde;  kediotu ekstrei, portakal aroması, sodyum klorür, melisa ekstresi, şerbetçiotu ekstresi, karabaş otu ekstresi, inülin, polietin glikol, sodyum hidrojen bulunur.

Deep Night nasıl kullanılır onu açıklayalım. Uyku getirici uyku tozu etkiye sahip olan Deep Night   efervesan formundadır. 30 saniyede suda kolayca çözünebilir. Herhangi renge ve kokuya sahip değildir. Tüketildikten en geç 1 saat içerisinde etkisini gösterir ve 8 saat boyunca huzurlu ve rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Deep Night tableti suya atarak tüketebileceğiniz gibi aynı zamanda meyve suyu ve ona benzer diğer içeceklerle tüketebilirsiniz. Deep Night uyku getiriciyi uyumadan 1 saat önce alın ve deliksiz bir uyku keyfi sürün.

UYARI: İçeriğindeki etkenlere karşı alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Bu bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Deep Night takviye bir üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.