DEKLİNOKS NEDİR?

Kilo kontrolü sağlamak için birçok yola başvuran insanlar aynı sonucu alamayabilir. İnsanların metabolizması birbirinden farklıdır. Uygulanan diyet programları veya spor ve egzersizler etkisiz olabilir. Aslında sağlıklı kilo vermenin temeli düzenli beslenmek ve egzersiz yapmaktır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Doğal yapısı ile Deklinoks ürünü metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcıdır. Deklinoks nedir? Doğal içeriği sayesinde gün içerisinde tokluk hissetmenizi sağlayan gıda takviyesidir. Özellikle bölgesel yağların yakılmasına destek sağlayan bir üründür. Sağlıksız ve düzensiz beslenme sonucunda oluşan fazla kilolar daha sonrasında sizi fazlasıyla rahatsız edebilir. Formunu korumak isteyenler ve kilo kontrolü sağlamak isteyenler için Deklinoks iyi bir gıda takviyesi olabilir. Deklinoks Seren Serengil ve Kısmetse Olur programındaki ünlü yarışmacıların da tercihi olmuştur. Deklinoks vücudunuzun dengeli bir şekilde forma girmesi için destek olan bir üründür. Vücuda giren yağların kiloya değil enerjiye dönüşmesine yardımcı olur. Basen, bel ve kalça gibi bölgesel yağların en fazla toplandığı yerlerde yağ yakımına yardımcı olacak bir gıda takviyesidir. Deklinoks içeriği; çorba olarak içilen Deklinoks içerisinde maydonoz, lahana, kereviz, brokoli, glukomannan, kekik, biber, beyaz çay , sarımsak ve soğan bulunur.

Deklinoks Çorba Kullanımı: 1 bardak sıcak su ile hazırlanır. Deklinoks yağ yakmaya yardımcıdır. Akşam öğününde ise çikolata karışımının, 1 bardak sıcak süt veya sıcak su ile hazırlayıp tüketebilirsiniz. Deklinoks çorba metabolizmanızı hızlandırmaya ve sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. Yiyeceğinizi öğünler yerine Deklinoks tüketerek forma ulaşmaya destek olabilirsiniz. Deklinoks kullandığınız süre boyunca gün içinde bol su içmenizde fayda vardır. Düzenli kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Deklinoks bir ilaç değildir. Deklinoks kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorlarınıza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.