DETOKS ÇITIRI NASIL KULLANILIR?

Detoks çıtırı ve açlık otu detoks çayından oluşan diyet seti form yiyeceği  kilo kontrolünüzü sağlarken size destek olacak besin takviyesidir. Kilo kontrolünüzde size destek olmayı amaçlar.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz için size olaylık sağlayacak bir gıda takviyesi olan Detoks Çıtırı sindirim sisteminizin çalışmasına yardımcı olduğu gibi metabolizmanızın hızlanmasına da destek sağlar. Çıtır Detoks bitkisel içeriğe sahip natürel bir gıda takviyesidir. Unutulmamalıdır ki kilo kontrolü sağlama sürecinizde kullandığınız gıda takviyeleri tek başına etkin olması beklenemez. Uyguladığınız diyet, spor ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz. Detoks Çıtırı,  yağ yakımınızı destekler ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. İstenilen kiloya ulaşabilmek için düzenli kullanılması gerekiyor. Peki Detoks Çıtırı nasıl kullanılır?  2 üründen  oluşan detoks seti form yiyeceği içeriğinde açlık otu bulunur. Açlık otu kilo kontrolü sağlamada oldukça etkin bir bitkidir. Detoks Çıtırı kullanımı; günde 3 defa öğünlerden önce 1 avuç tüketilmelidir. Sabah, öğle, akşam tüketilmelidir. Açlık otu detoks çayı kullanımı; 1 bardak sıcak suda demleyerek hazırlayabilirsiniz. Tercihen sıcak veya soğuk tüketilebilir. Sadece akşam yemeklerinden 15 dakika sonra tüketilmesi önerilir. Çıtır detoks seti yağ yakımına yardımcı olur. Kullanılmaya başladığı ilk zamanlardan itibaren etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. Sindirim sisteminin düzelmesine ve bağırsak parazitlerinin önlenmesine yardımcı olur.

Son zamanlarda detoks çıtırı oldukça popülerlik sağlamış bir üründür. Birçok kişinin memnuniyetle kullandığı ve tavsiye ettiği Limotheraphy Çıtır Detoks kilo kontrolü sağlamanızda size de yardımcı olabilir. Ödem söktürücü etkisi sayesinde kendinizi daha hafiflemiş hissetmenize katkı sağlar.

UYARI: Detoks çıtırı form yiyeceği bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlayan gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.