DEVAM  KREMİ NEDİR?

Ağır işler yapmak, yanlış harekette bulunmak, gün boyu masa başında oturmak, geçirilen hastalıklar ve aşırı kiloya sahip olmak gibi nedenlerden eklem ağrıları oluşabilir. Boyun, bel ve diz ağrıları gibi bölgesel olarak oluşan ağrılar gün içerisinde hareket özgürlüğümüzü kısıtlar ve bizi rahatsız eder.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Vücutta meydana gelen eklem ağrıları gibi birtakım ağrılar sadece yaşlılar görülmez. Psikolojik nedenler bile eklem ağrılarına neden olabilir. Eklem ağrıları ilk başlarda etkisi az gibi olsa da ilerleyen zamanlarda geçmez ise kireçlenme, eklemde iltihaplanma ve romatizma gibi problemlerin başlamasına neden olabilir. Devam kremi eklem ağrılarında kurtarıcınız olabilir. Devam Kremi nedir?  Vücudunuzun ağrıyan bölgelerine masaj yaparak uygulayacağınız ağrı gidermeye yardımcı bir kremdir. Devam Krem içeriğinde;  likit parafin, mentol yağı, kekik yağı, karabiber yağı, okaliptüs yağı ve zeytin yağı bulunmaktadır.  Deva Kreminin daha etkili olabilmesi için içeriğine çörekotu da eklenmiştir. Devam rahatlatıcı masaj kremi, ağrı kesmeye yardımcı özelliği sayesinde eklem ağrılarınızın geçmesi için size destek olabilir. Vücudunuzun ağrılı bölgelerine gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Baş, şakak, omuz, sırt, bel,  boyun, göğüs kasları, kalça, diz, baldır, alın ve bilek bölgelerine masaj yaparak uygulanabilir. Çörek otu mucizevi etkileri Devam Kreminde birleşmiştir.

Devam Kremi Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam uygulanması gereken Devam Kremi, günde 2 defa ağrılı bölgeye masaj yaparak sürülür. Devam Kremi 100 mg’dır. Düzenli ve önerilen şekilde uygulandığı taktirde olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir kremdir. Eklem ağrılarının ilerlemesi nedeniyle kireçlenme, iltihaplanma, gut ve romatizma gibi rahatsızlıkların önüne geçmeyi amaçlar.

UYARI: Devam kremi bir ilaç değildir. Eklem ağrılarının önüne geçmeyi amaçlayan bir kremdir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.