DİTOXSE KREM NEDİR?

Zaman zaman vücudumuzda çıkan deri hastalıklarının farklı nedenleri ve etkileri vardır. Vücut derisinin amacı vücut ısısını korumak, terleme yolu ile toksinleri dışarı atmaktır. Aynı zamanda dış etkendeki zararlı maddelere karşı bizi korumaktır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Çeşitli sebeplere bağlı olarak bazen deri üzerinde; egzema, kellik, kurdeşen, kuruma, mnatar, uçuk, siğil, vitiligo, değişik lekeler vb rahatsızlıklar oluşabilir. Kullanılan ilaçlar, sinir, stres, üzüntü gibi psikolojik nedenlere bağlı yaralar meydana gelebilir. Cilt üzerinde çıkan bu yaralar bazen uzun vadede bazen de kısa vadede geçebilir. Fakat o iyileşme sürecinde kişiyi psikolojik anlamda da olumsuz etkileyebilir. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığını zaman yardımcınız olabilecek Ditoxse Krem üretilmiştir. Ditoxse Krem nedir? Cilt yaralarının kısa vadede geçmesine yardımcı bir yara kremidir. Ditoxse Krem klinik testlerde onaylanmış bir üründür. Cilt rahatsızları tedavi edilmez ise ciddi rahatsızlıklara dahi yol açabilir. Ditoxse Krem ciltte yara oluşumuna nedne olabilecek mikroorganizmaların giderilmesine yardımcı olur.  Ditoxse Krem içeriğinde; 3 bileşen mevcuttur. Sülük özü,  kateşinler ve selenyum bulunmaktadır. İçeriğinde yer alan özler sayesinde cilt üzerindeki ölü deri parçalarının temizlenmesine yardımcı olur. Özellikle sülüğün cilt üzerindeki olumlu etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Deri katmanında bağışıklığın güçlenmesine destek olur. Güneşin zararlı UV ışınlarının etkisini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda derinin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur.

Ditoxse Krem nasıl kullanılır? Cilt problemi olan bölgeyi temizlemek için yıkayın ve sonra durulayın. Ditoxse Kremin uygulanacağı bölgenin temiz olması önerilir. Günde 3 kere sabah, öğlen ve de yatmadan önce uygulanmalıdır. Ağrılı ve acılı tedavi yöntemlerine gerek kalmadan kendi rahatsızlığınızı kendiniz giderebilirsiniz. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi vaad eder.

UYARI: Ditoxse Krem bir ilaç değildir. Yara geçirmeye yardımcı bir üründür. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.