Dr. Masuku Nedir ?

Siyah maske cildimizin sağlığı güzelliği ve estetiği açısından yüzyıllardır toprak altında bekleyen polifenolleri oldukça yüksek bir doğal üründür. Aventus labaratuarlarında test edilen hiç bir zararı bulunamayan bu ürün cilt sağlığı ve güzelliği için yardımcı bir üründür.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Dr.Masuku dünyanın bir çok ünlü labaratuarlarında test edilmesine rağmen alerji ya da iritasyona sebep olmadığı kesinleştirilmiştir.

dr-masuku-kullanimi

Nasıl kullanılır ?

Kullanılacak bölgenin oldukça temiz olması ilk kuralımızdır. Bölgenin yumuşaması için ise losyon sürünüz ve 5 dakika bekleyiniz. Kullanılacak bölgeye maske yeteri kadar sürülür, yaklaşık 20 dakika beklendikten sonra çıkarılır. Hastalığı olanlar için tedavi niyetinde kullanılmamaktadır. İlaç değildir. Herhangi bir yan etki alerji vs. durumlarda kullanımın acilen kesilip doktora danışılmalıdır. Kutu içerisindeki talimatları okumadan kesinlikle kullanılmamalıdır.

dr-masuku-kremi

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız :

dr masuku, dr masuku maskesi, dr masuku nedir, dr masuku maskesi, dr masuku maskesi nasıl kullanılır,dr masuku maskesi nereden bulunur, dr masuku maskesi özellikleri,dr masuku maskesi fiyatı,dr masuku en uygun, en uygun dr masuku maskesi,dr masuku ne işe yarar, dr masuku içeriği

 

Siyah noktalar çağımızın en çok çözüm arayan sorunlarından birisidir. Bir çok kişiyi olumsuz etkilemesi bu durumun psikolojikman bir çok insanı huzursuz etmektedir. Hava kirliliği,tozlu alanlar bu noktaların oluşmasına sebep olmaktadır. Siyah noktaların vazgeçilmez ve en çok bulunduğu bölge burun bölgesidir.

Tabi ki siyah noktaların sebeplerini sadece bunlara saymayalım, insan kendi cildini ne kadar temiz tutarsa bu kadar az sayıda siyah noktası olacaktır. Tabi ki günde en az 2 defa cildimizi ılık veya soğuk su ile yıkamak gerekmektedir sıcak suyun cildi erken yaşta yaşlandırdığını unutmayalım. Maske sürülecek bölgeye maskemizi dairesel hareketler sonucunda masaj yaparak yedirmeliyiz.

Eczanelerde artık çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz bir çok siyah nokta ürünlerini çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Uygulamları ise çok basittir siyah noktanın üstüne bandı yapıştırıp bir süre bekledikten sonra çekince siyah noktanın yok olduğunu göreceksiniz. Böylelikle ter temiz bir vücuda sahip olacaksınız.

 

Avrupa Türkiye siparişi bulunmaktadır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.