Dr. White Aktif Karbon Toz

Dr. White beyaz dişler için üretilmiş bir diş fırçasıdır çünkü dişleriniz sararabilir eğer dişlerinizin sararmamasını istiyorsanız veya beyaz dişlere sahip sahip olmak istiyorsanız geç değil.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

ideal-bir-yuz-nasil-olmali-3888267_5874_o

Arkadaşlar hepimizin sorunu olan dişlerimiz sararabilir aşınabilir ve kötü bir görüntü bir görüntü ortaya koyabilir. Uzmanlar ve diş doktorları bunu şöyle açıklıyor yediklerimizin içinde asit ve baz değeri vardır bunlar dişinize zarar verir bu yüzden dişnizi temizlemelisiniz bu sadece dişinizi fırçalamanız anlamına gelmez sizin dişinizi iyi fırçalamanız gerekir bunuda yıllardır diş fırçasında sandılar hayır aslında dişinizi neyle fırçaladığınızda bir o kadar önemlidir.

dis

Sizde dişinizin sarılığından gülmek istemiyorsanız özgüveniniz kırıldıysa ve bir türlü çaresine bakamıyorsanız dr. White’ı deneyebilirsiniz. Arkadaşlar çoğumuz diş sarılığı ve dişte biriken mikroplar yüzünden farkına bile varmadan hasta oluyoruz dişde biriken mikroplar gayet tehlikelidir çünkü vücudunuza girmiştir sizde bunları yaşamayın dişinizi sarı kalmaktan sarılaşmaktan çürümekten ve diğer birçok şeyden kurtarın yardım almanız şart ve bu yardım dr. White olursa sonucu kendiniz görebilirsiniz.

images-1

dr. White her zaman güvenilirliği ile ön plana çıkmış ve son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Sizde dişlerinizi sarılığından dişlerinizin kötü görünümünde ve bunun gibi şikayetlerden bıktıysanız bunları yaşamak istemiyorsanız dr. White’ı deneyin dr. White kolay kullanımı ile sizi rahatsız etmeyin yapısı ve güvenilirliği ile tercih etmeniz gereken bir üründür.

Dr. White Kullanımı ; Dr.White kapsül içerisinde yer alan aktif karbon toz kapsül kırılarak diş fırçası üzerine dökülür ve biraz su ile birlikte ıslatarak dişleri fırçalanır.

Avrupa Sipariş ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.