EFFER SLİM NASIL KULLANILIR?

Güzel bir görünüme ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen insanlar kilo kontrolü sağlarken birçok yöntem denerler. Sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlayabilmenin önemi düzenli beslenmek ve düzenli spor yapmaktan geçer. Fakat yoğun iş temposu bazen kendimize vakit ayırmamıza izin vermez. Bu gibi durumlarda gıda takviyesi ile kilo kontrolünüzü destekleyebilirsiniz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Effer slim kilo kontrolünü sağlamaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Effer Slim içeriğinde; Chitosan, yeşil limon aroması ve B6 vitamin bulunmaktadır. Effer Slim fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Bel, basen ve göbek bölgesindeki yağların yakımına destek olur.  Effer Slim yediğiniz gıdaların vücutta yağ olarak kana karışmasına engel olmaya yardımcı olur. Kolestrol seviyenizi de dengelemeye yardımcı olur. Ayrıca sindirim sisteminizin düzene girmesine de destek olur. Yağ asitlerinin parçalanmasına yardımcı olur. Peki Effer Slim nasıl kullanılır? Yağ yakımına yardımcı olan  Effer Slim toz formuna sahip bir gıda takviyesidir. Chitosan içerikli Effer Slim 1 kutusunda 20 adet toz poşet bulunmaktadır. Her bir poşeti 10 gramdır. 1 bardak suya 1 adet Effer Slim toz eklenir ve tüketilir. Günde 1 defa içilmesi önerilir. Öğünden hemen önce tüketilmelidir. Effer slim toz tüketilirken önerilen dozun dışına çıkılmamalıdır. Metabolizma hızlandırmaya yardımcı Effer Slim enerji arttırmaya yardımcıdır. Kas kaybetmeden yağ yakımına yardımcı olur. Belirtmek gerekirse gıda takviyesi kullanırken düzenli beslenmeye ve spor yapmaya dikkat etmemiz gerekmektedir. Effer Slim toz ile kilo kontrolünüzü sağlamanıza destek olabilirsiniz.

UYARI: Effer Slim toz bir ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. İçeriğindekilere alerjiniz varsa kullanmayınız. Emziren bayanların ve hamilelerin kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.