EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olan El Sultan tüy dökmeye yardımcı ürün bir bakım yağıdır. Ağrılı, acılı epilasyon işlemlerine son vermenize yardımcı olur. Karınca yağının mucizevi etkisi ile elde edilmiştir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Osmanlı zamanında yeni doğan bebeklere ve harem cariyelerine sürülen karınca yağı Günümüzde İran’da da birçok kozmetik markasının makyaj ürünlerinde kullanılmaktadır. Arap coğrafyasının çöllerinde yetişen karıncadan elde edilen yağ ile üretilmektedir. Karıncada bulunan asit insan teninize zarar vermemektedir. Aksine Anti bakteriyel özelliğe sahiptir. El sultan bakım yağı düzenli kullanımda kıl köklerinizin yumuşamasına ve tüylerinizin seyrekleşmesine yardımcı olur. El sultan bakım yağı kullanımı oldukça basittir. Ağda ve epilasyon işleminizden sonra temizlenen bölgenize uygulamalısınız. Çene, yüz, koltuk altı, kol, bacak, genital bölgede kullanıma uygundur.  El Sultan tüy dökmeye yardımcı kadınların kullandığı gibi erkeklerinde rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. El Sultan bakım yağını temizlenen bölgenize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Böylelikle El Sultan tüy dökmeye yardımcı yağ derinize daha iyi bir şeklide nüfuz ederek kıl köklerinize ulaşabilir. El sultan cildinizin tahriş olmamasına ve tüylerin çıkma süresinin gecikmesine yardımcı olur. Peki El Sultan tüy dökücü kullanıcı yorumları nelerdir?

“El Sultan kullandıktan sonra tüylerim her çıkışında biraz daha yumuşadı. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.” Senem Çetek

“Benim göğüs tüylerim çok fazlaydı. Bir tanıdığım El sultan kullanmamı önerdi. Gerçekten de faydasını gördüm. Şimdi daha az ve yumuşak çıkıyor.” Davut Kara

“Her epilasyon sonrası El Sultan bakım yağı sürdüm. Şimdi daha az çıkıyor tüyler. Tavsiye ederim.” Emine Gümüş

UYARI: El Sultan bakım yağı bir ilaç değildir. El Sultan tüy dökücü tüy azaltmaya yardımcı bir yağdır. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.