Epila Tüy Dökücü Sprey Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Epila Tüy Dökücü Sprey Nedir?

Epila Tüy Dökücü, kadın ve erkek kullanımına uygun olan ve pratik tüy temizliği sağlayan bir üründür. İçeriği doğaldır. Ağrı,sızı, acı gerektirmeksizin tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır.  Vücutta rahatsız edici olduğu düşünülen bir çok bölgede kullanılabilen bir üründür.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Epila Tüy Dökücü Sprey Faydaları ve Zararları

Epila Tüy Dökücü, içeriğinde bulunan özel formülü sayesinde vücudumuzda bulunan ve bizi rahatsız eden tüyleri vücudunuzdan uzaklaştırmayı sağlayacaktır. Epila Tüy Dökücü varken ağrılı acılı olan ağda yöntemine  yönelmenize gerek bile kalmayacaktır. Çünkü Epila Tüy Dökücü  içerdiği özel formül ile tüylerin azalması konusunda etki edecektir. Tüyler her ne kadar kış aylarında önemsenmese de yaz aylarında göze batan, rahatsız eden yapılardır. Ayrıca bazı bölgelerde tüyler temizlenmediğin de bakteri oluşumu, mantar oluşumu, ter kokusu gibi sorun ve rahatsızlıklar ortaya çıkacaktır. Bu bölgelerde tıraş yöntemi kullanıldığında ise kesik ya da kanamalı yaralar oluşabilir. Bunları yaşamamak adına Epila Tüy Dökücü sprey kullanabilirsiniz. Ayrıca içeriğinde bulunan e vitamini ile cilt bakımı da sağlayacaktır.

Epila Sprey için bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Hassas ciltlerde kızarıklığa neden olabilir. Bu etkiler dışında oluşacak herhangi bir yan etki durumu olduğunda ürünün kullanımı bırakılmalıdır.İçeriğindeki bileşene alerjisi olan kullanıcılarda  bileşenin yapısından dolayı hafif kızarıklık oluşturabilir. Böyle durumlarda ürün kullanımına kısa süreli ara verilmesi önerilmektedir.

Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Epila Tük Dökücü spreyi omuz, koltuk altı, kol, bacak, göğüs ve genital bölgede kullanılabilir. Yapmanız gereken tüy olan bölgeye spreyi sıkarak 3 dakika bekletmeniz. Tüylerin kalınlığına göre bu süre 5 dk kadar çıkabilir. Daha sonra o bölgeyi bol su ile yıkamalısınız.

Türkiye’den  Epila Tüy Dökücü Spreyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epila Tüy Dökücü Spreyi Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.Epila Deodorant için tek yapmanız gereken sipariş formun u doldurmak olacak.

Avrupa’dan Epila Tüy Dökücü Spreyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epila Tüy Dökücü Spreyi bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Epila Tüy Dökücü Spreyi sipariş vermek istiyorsanız whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.