ERVAMATİN NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Dökülme denilince aklımıza ilk olarak saçlar gelir. Erkeklerde ve bayanlarda sık olarak karşılaşılan dökülmeler çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Saç dökülmesi nedenleri, saç köklerinin zayıflaması, saç telinin incelmesi gibi farklı sebeplerden meydana gelebilir. Her insanda gün içinde 50-100 tel arasında saç dökülmesi meydana gelir. Erkeklerin ve kadınların en önemli parçalarından bir tanesi saçlarıdır. Saç dökülmesi bireylerde psikolojik anlamda da olumsuz etki meydana getirir. Güzel, gür ve bakımlı saçlar her zaman dikkat çekicidir. Sağlıklı saçlar çok önemlidir. Sizi şık, bakımlı ve gösterişli gösterir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen saç dökülmesinin tıbbi adı “Androgenetik Alopesi”dir. Erkeklerde buna ek olarak “erkek kökenli kellik” olarak da adlandırılır. Erkeklerde genellikle saç derisi zaman içinde geriye doğru gider ve kellik meydana gelir. Çeşitli rahatsızlıklara bağlı olarak sakallarda da dökülmeler başlayabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

ERVAMATİN NEDİR?

Saç ve sakal dökülmesi tedavisinde kulanılan ürün Ervamatin losyon saç ve sakal losyonudur. 160ml Ervamatin şampuan ve 200ml Ervamatin Saç losyonu vardır. Standart kullanıma uygundur. Hem kadınların hemde erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Saç çıkarıcı özelliği kullanıcıları büyülüyor.

Ervamatin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Hafif nemli saçlara masaj şeklinde uygulanması tavsiye edilir. 3 dakika saçta bekletiniz. Ardından ılık su ile durulayınız. Saç ve sakal dökülmesi tedavisinde kullanılan Ervamatin losyon hızlı çözüme ulaşmak için tavsiye edilen kullanım 80 günlüktür.

Ervamatin Saç Losyonu Nasıl Kullanılır?

Saç sakal serumu Ervamatin temiz ve kuru saça uygulanması önerilir. Günde iki kez kullanınız. Her gün aynı saatlerde kullanmaya özen gösteriniz. Losyonu kullandıktan 3-4 dakika sonra saçlarınızı taramayı unutmayınız. Saç derinize nazikçe masaj yaparak yediriniz. Gözle temas ettirmeyiniz. Aksi taktirde bol su ile yıkayınız. Losyon kullandıktan sonra durulama gerektirmez.

UYARI: Ervamatin ilaç değildir, bitkisel şampuandır. Göze kaçması taktirde bol su ile yıkayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

ervamatin, ervamatin nedir, ervamatin kullanımı, ervamatin içeriği, ervamatin siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.