ES 16 Kilo Kontrolüne Yardımcı Oluyor

Bir çok kişinin çözüm bulmak istediği sorunlardan bir tanesidir kilo problemi. Ne yazık ki yanlış beslenme ve spor yapılmadan geçen süre bizi kilo almaya sürüklüyor. Yoğun tempoda masa başında çalışmak, ya da başlanılan spora istikrarlı bir şekilde devam etmemek başlıca kilo alma nedenleri arasında geliyor. Ama birçok insan kilolarından kurtulmaktan vazgeçmiyor ve bunun için başka alternatif yollara başvuruyor. ES16 da kilo vermeyi kolaylaştırıcı ürünler arasında yerini alıyor. Dengeli beslenmek ve yapılan egzersizlerle beraber kullanılan bu ürün beklenilen sonuca doğru bir şekilde ulaştırıyor. Günlük diyete veya egzersize ek olarak kullanılan ES16 kilo kontrolü hapı metabolizmayı hızlandırıcı, ödem söktürücü, yağ yakıcı bu ürün takviye ürünüdür. Aynı zamanda kilo kontrolüne yardımcı oluyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

 

ES16 içeriği ; üzüm çekirdeği ekstresi, lotus yaprağı ekstresi, yeşil çay ektresi, salep orchidaceae, e vitamini, c vitamini, L-carnitine bulunmaktadır.

Üzüm çekirdeği ekstresi; damar sertliğine iyi gelir, kan dolaşımını düzenler, kan basıncını azaltmada etkilidir,

Lotus yaprağı ekstresi; mikroplara karşı etkilidir, ishal rahatsızlığına karşı etkilidir, kalbi kuvvetlendirir.

Yeşil çay ekstresi; Sakinleştirir, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını sağlar, dikkati arttırır, sakinleştirir, yağ yakıcıdır.

Salep orchidaceae; vücudun ısınmasını sağlar, kalbi kuvvetlendirir, kabızlığı giderir, öksürüğe iyi gelir.

E Vitamini; diyabet ve astıma karsı vücudu korur, karaciğer rahatsızlığı için gereklidir, cilt problemlerine karşı ve cilde iyi gelir.

C Vitamini; Bir çok kanser çeşidinin oluşumunu önler, yara ve yanıkları iyileştirir, bakteriyel enfeksiyonu önler.

L-carnitine; damar tıkanıklığının giderilmesini sağlar, kan şekeri seviyesini azaltır, kalp krizi riskini azaltır.

 

Kullanımı ; ES16 hap kapsül şeklindedir. Sabahları aç karnına 2 kapsül, ya da akşam veya öğleden yarım saat önce 1 kapsül alınması önerilir.

UYARI: Kullanmakta olduğunuz başka ilaç varsa eczaneye bildiriniz. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emzirenler ve 18 yaşından küçükler kullanmamalıdır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.