FAP DENTAL DİŞ TOZU NEDİR?

Gülümsemek her insan yakışır. Fakat çoğu insan dişlerinin sağlığı iyi olmamasından ve beyaz dişlere sahip olamamaktan dolayı içlerinden geldiği gibi gülemezler. Birçok insan dişlerinin sararmasından şikayetçidir. Diş sararmaları; siş minesinin üzerinde oluşan renklenmedir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Diş sararmalarının birçok nedeni vardır. Sigara içmek, alkol tüketmek, kahve, çay ve düzenli bir şekilde diş fırçalamamak dişlerin sararmasına sebep olabilir. Dişlerinizin istenilen beyazlığı elde edebilmesine yardımcı olan Fan Dental Diş Tozu düzenli kullanımda dişlerinizin beyazlamasına destek olabilir. Peki Fap Dental Diş Tozu nedir? Diş sağlığını sağlamaya ve diş minesindeki sararmaların giderilmesine yardımcı olan bir diş tozudur. Diş çürüklerinin de onarılmasına yardımcı olabilir. Fap Dental Diş Tozu içeriğinde; micro-crystalline, xylitol (GDO olmayan), sodyum bi karbonat, beyaz kaolin kili, himalaya tuzu ve nane bulunmaktadır. Fap Dental diş tozunun etkisini göstermesine sebep, hydroxyapatite ve içeriğinde bulunan doğal karışım sebep olmaktadır. Fap Dental diş tozu ile daha sağlıklı ve daha güzel gülebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz diş sarılığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve içinizden geldiği gibi gülümseyebilirsiniz.

Fap Dental Diş Tozunun kullanımı: Diş fırçası ile kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Diş fırçanızı suda ıslatın ve üzerine Fap Dental diş tozundan az bir miktar sürün. Ön dişlerinizden başlamak koşulu ile fırçalayın. Ağız içinize ve arka dişlerinize de uygulayabilirsiniz. Daha sonra ağzınızı su ile çalkalayıp tükürün. Bu işlem 2 ay boyunca düzenli ve önerilen şekilde uygulanmaya devam edilmelidir. Fap Dental diş tozu diş eti iltihaplanmalarının onarımına da yardımcı olur. Plakların ortadan kaldırılmasına destek olur. Aynı zamanda da ağız kokusunun giderilmesine engel olur.

UYARI: Fap Dental diş tozu bir ilaç değildir. Diş beyazlamasına yardımcı olan bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.