Fit İxir Doğal Karışım Bİtkisel Çayı

Fit İxir Doğal Karışım Bitkisel Çay

%100 doğal form çayı olan Fit İxir doğal karışım bitki çayıdır. Kimyasal katkı maddeleri kullanılmamıştır. Fit İxir etkili, doğal, taze ve ekonomiktir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Fit İxir Doğal Karışım Bitkisel Çay

 

İçeriğinde;

  • Zencefil
  • Çörek otu
  • Biberiye
  • Kimyon
  • Açlık otu
  • Kiraz Sapı
  • Isırgan otu
  • Keten tohumu bulunur.

İçeriğinde bulunan bu bitkilerin ise kendi içlerinde faydaları saymakla bitmez.

Zencefil; hazmı kolaylaştırır,bağışıklık sistemini güçlendirir.

Çörek otu; karaciğer açısından faydalıdır, hafıza güçlendirir, şeker hastalığına iyi gelir.

Biberiye; karaciğer ve solunum sorunlarını giderir, iyi bir ağrı kesicidir, kilo kontrolü sağlar.

Kimyon; cilde, saç sağlığına faydalıdır, kan şekerini dengeler.

Açlık otu; bağırsakları çalıştırır ve mide hastalıklarına karşı şifalıdır.

Kiraz sapı; sakinleştirici etkiye sahiptir, böbreklere faydalıdır, kolestrolün düşürülmesine yardımcıdır, idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelir.

Isırgan otu; sindirimi sağlar, vücuttaki şişkinliği alır, gaz problemini çözer, ödem söktürür.

Keten tohumu; içeriğinde sağlık açısından faydalı olan diyet lifi vardır, hormonları dengeler, kabızlık sorununu çözer.

Kullanımı; Günde 3 defa yemeklerden 60 dakika önce 1 fincan kaynamış suya 1 adet süzen poşet atılarak 4-6 dakika demlenerek tüketilmesi tavsiye edilir. Fakat 1 gün içinde 3 defadan fazla kullanılması tavsiye edilmez. Bu bir ilaç olmadığı için herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz. ( Bir kutu içerisinde 50 süzen poşet bulunmaktadır. )

Fit İxir kilo kontrolüne yardımcı bitki çayları arasında oldukça etkilidir. Çayın öğün aralarında tüketilmesi daha sağlıklıdır. Fit İxir metabolizma hızlandırıcı etkisi sayesinde bağırsakların temizlenmesini sağlar. Vücutta biriken yağların yakımını sağlar. Ürünün öne çıkan özelliği yağ asitlerinin yakılması ve enerjiye dönüştürülmesidir. Aynı zamanda kış aylarında görülen soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara karşı korur. Vücutta biriken toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. İçerisindeki bitkiler kanı temizlediği gibi vücuda enerji ve zindelik verir, dinçlik kazandırır. Vücuttaki şeker emilimini azaltarak şeker ihtiyacını giderir. Tatlı yeme isteğini engeller. Sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamak için beraberinde düzenli beslenmeye de dikkat edilmelidir. Bunları dikkate alacak olursak kilo kontrolü sağlamada iksir Fit İxir de diyebiliriz.

Fit İxir form çayı yan etkileri nelerdir bakılacak olursa; kronik rahatsızlığı olanlar ve hipertansiyon rahatsızlığı olanlar kullanamaz. Peki Fit İxir form çayı hamilelikte içilirmi ? Hamileler, emziren bayanlar kullanamaz.