FİT İXİR NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolünü sağlamaya yardımcı olan Fit İxir bir form çaydır. Kendinize uygun bir diyet programı uygularken ve aynı zamanda spor ve egzersizlerinize ek olarak tüketebileceğiniz Fit İxir form çay metabozlizmanızı hızlandırmaya yardımcı oluyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Bayanların ortak problemlerinden olan bölgesel yağlanmalarda etkili olabilecek bir gıda takviyesidir. Doğal ve bitkisel bir içeriğine sahip olmasından dolayı bölgesel yağ yakımına yardımcı olur. Sindirim sisteminizin düzenli bir şekilde çalışmasına destek olur. Aynı zamanda kış aylarında soğuk algınlığına karşı ve gribal enfeksiyonlara karşı dirençli olmanıza yardımcı olur. Fit İxir form çay içeriğinde; Biberiye, kimyon, kiraz sapı, açlık otu, çörek otu, zencefil, ısırgan otu ve keten tohumu bulunur. İçeriğinde bulunan bitkisel ürünler sayesinde, hazmı kolaylaştırma etkisi vardır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur. Bağırsakların çalışmasına yardım eder. Form çay olan Fit İxir nasıl kullanılır? Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa içilmelidir. Günde 3 kereden fazla tüketilmesi önerilmez. Her gün yemeklerden 1 saat önce tüketilmelidir. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Fit İxir süzen poşet atılarak 5 dakika demlenir. Fit İxir form çay kullanırken sağlıklı ve düzenli beslenmenize dikkat etmelisiniz. Yapabiliyorsanız mutlaka spor veya egzersiz yapmalısınız. Böylece tükettiğiniz gıda takviyesi daha da etkili olacaktır. Vücutta biriken yağların yakılmasını sağlayarak enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur. Vücuttaki şeker ihtiyacını gidererek tatlı yeme isteğini keser. Fit İxir form çay düzenli kullanım sonunda olumlu etki sağlamayı amaçlayan bir üründür.

UYARI: Fit İxir form çay bir ilaç değildir. Kilo kontrolüne yardımcı form çaydır. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Hamile ve emziren bayanların, kronik rahatsızlığa sahip olanların kullanması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.