Fitchoy Çayı Nedir? Ne İşe Yarar?

Kilo vermek son derece tatmin edici bir deneyimdir, ancak kilo kaybı yolunda ilerlemenizde sinir bozucu bir duruş sergileyebilir. Ancak, kilo vermek için çalışan herkes sonunda bu yavaş yavaş bunu başaracaktır, bu yüzden kilo kaybetmeye devam etmenin en iyi yollarını bilmek önemlidir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Kilo vermek için zayıflama çaylarına yönelmek oldukça trend bir eğilim haline gelmiştir. Bugün ise sizlere Fitchoy zayıflama çayı içmenizi önereceğim.

FİTCHOY ÇAYI İçerik

İçerisinde bulunan bitkiler:

Kahverengi Deniz Yosunu: Vücuda enerji verir. Sindirim sitemine iyi gelir.

Mate: Metabolizmayı hızlandırır. İştahı keser ve kalori alımını azaltır.

Sinemaki: Sindirimi hızlandırır. Hazımsızlık ve kabızlığa karşı iyi geldiği bilinir.

Papatya: İdrar söktürücü olarak bilinir ayrıca iştah kesici etkisi vardır.

Amber Çiçeği: zihinsel yorgunluk, depresyon, kaygı ve gerginlik gibi ruh hallerini dengeleyebilir.

Karanfil: metabolizmayı hızlandırma etkisi vardır.

Barut ağacı kabuğu: Sindirim sistemi üzerinde etkilidir. Özellikle safra, karaciğer, bağırsak organları üzerinde etkisi vardır. Bu organların daha iyi çalışmasını sağlar.

Funda Yaprağı: Böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır.

Tarçın: Şekeri dengede tutar ve tadı sayesinde şeker tüketme ihtiyacınız ortadan kalkar.

Biberiye: İçerisindeki etkin maddeler yağ yakıcı olarak görev görür. Metabolizmayı hızlandırır.

Kiraz Sapı:  Böbreklere faydalıdır. İdrar söktürücüdür. Fazla suyun vücuttan atılmasına yardımcı olur

Mısır Püskülü: Vücuttaki yağın yakımını sağlayabilir. Böbreklere iyi gelir.

FİTCHOY ÇAYI Kullanım Şekli

Sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce aç karnına içilmelidir.

Bir fincan sıcak suya atılarak 5-6 dakika demlenmesi ardından tüketilebilir.

FİTCHOY ÇAYI Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında, kutusunun içerisinde saklayınız!

FİTCHOY ÇAYI Etkileri Nedir?

Vücutta zaman içerisinde toplanan toksinler, toksinleri ve aşırı miktarda tutulan suyu atmaya yardımcıdır.

Sindirime etki etmeye, sindiriminizi hızlandırmaya, kabızlığa iyi gelebilir. Böbreklerin çalışmasına yardımcı olur. İdrar söktürücü etkisi vardır.

Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Vücutta fazla enerji yakımını sağlayabilir. Vücuda dinçlik ve enerji verici etkisi vardır.

FİTCHOY ÇAYI Zararları Nedir?

Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi istenmeyen bir durum gerçekleşir ise doktorunuza başvurmanızı öneririz.

 

FİTCHOY DENİZ YOSUNU ÇAYI ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy  nedir,fitchoy fiyati, fıtchoy çayı, fitchoy yan etkileri, fitchoy kullanıcı yorumları, fitchoy nasil kullanilir, fitchoy nedir, fitchoy zararlari, fitchoy çay kullananlar, fitchoy zayıflama çayı, fitchoy, fitchoy bitki çayı, fitchoy cay, fitchoy çay, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy Facebook, fitchoy sipariş, fitchoy satış, fitchoy yorumları

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.