GAİN POWER NEDİR?

Genellikle çevremizde fazla kilolarından yakınan insanlar görürüz. Fakat fazla kilolarından kurtulmak isteyen insanlar olduğu gibi kilo alamamak gibi problemi olan insanlarda bulunmaktadır. Bazı insanlara su içse bile yararken bazı insanlar aşırı yemek yemelerine rağmen kilo alamayabilirler. Bu gayet normal bir durumdur. Çünkü her insanın metabolizması birbirinden faklıdır. Stres, sıkıntı, üzüntü, genetik yapı gibi nedenler de kilo alamamaya neden olabilir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Eğer kilo alamamak gibi bir problem ile karşı karşıyaysanız Gain Power kilo aldırmaya yardımcı ürünü tercih edebilirsiniz. Peki Gain Power nedir? Kilo alamama gibi problemi olanlar için yüksek oranda kalori ve besin değerleri içeren gıda takviyesidir. Gain Power besin takviyesi istediğiniz kiloya ulaşmanıza yardımcı olurken aynı zamanda da vücudunuzda kas oluşumuna yardımcı olur. Kilo problemi yaşayan kişiler kilo kontrolü sağlarken veya kilo alamayan insanlar sağlıklı ve düzenli beslenmelidir. Ayrıca spor veya egzersiz yaparak desteklenmelidir. Vücudun hareket etmesi kas oluşumuna yardım eder. Besin takviyesi Gain Power içeriği tamamen doğal ve bitkiseldir. İçeriğinde; kakao, keçi boynuzu, hindistan cevizi, kudret narı, polen, propolis, süt tozu, kına, muz ve tarçın bulunmaktadır. Gain Power kilo almaya yardımcı gıda takviyesi toz formundadır. Gain Power kullanımı da oldukça kolaydır. Gain Power kutusunun ağırlığı 240 gramdır. 24 günlük kullanımı kapsamaktadır. 1 tatlı kaşığı süte ya da meyve suya ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Sabah akşam tüketilmesi önerilir. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir gıda takviyesidir.

UYARI: Gain Power bir ilaç değildir. Kilo almaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Önerilen kullanım dozu aşılmamalıdır. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.