Goji Berry Nedir?

Dünya’ya geldiğimiz andan itibaren yaşayabilmek ve hayatımızı devam ettirebilmek için sürekli birtakım şeylere ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçların en önemlisi ise beslenme olmuştur. Özellikle hayatımızı daha sağlıklı sürdürebilmek için birçok besinden elde etmemiz gereken değerler sağlıklı bir vücudun temel nedenlerinden biri olmuştur. Bu değerler ise genellikle vitaminler, protein, mineraller ve sağlıklı yağlar olmuştur. Dışarıdan vücudumuza giren ve sağlıklı bir vücudun gelişmesine yardımcı olan bu değerler ise tüketerek yediğimiz besinler içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle gün içerisinde öutlaka beslenme ihtiyacı hissederiz.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Ancak kimi zaman yaptığımız bazı sağlıksız beslenme alışkanlıkları yeteri kadar sağlıklı bir vücuda sahip olmamızı engellemiştir. Sağlıksız beslenme alışkanlıklarının en temel nedenlerinden biride özellikle son zamanlarda giderek artan ve obezite hastalığının da temel nedeni olan fast food beslenme alışkanlığı olmuştur. İçerisinde trans yağları içeren ve koruyucu maddeler bulunduran fast food yiyecekler bu nedenle sağlıklı yiyecekler arasında yer alamamıştır. Bu nedenle sağlığınıza ve kilo kontrolüne dikkat etmeniz için olabildiğince fast food yiyeceklerden uzak durmanız gerekmektedir.

Kurt Üzümü (Goji Berry) Nedir?

Ham veya kurutulmuş hali ile yüzyıllardır şifa kaynağı olarak tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Birçok kişi tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesi olduğu söylenmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen Goji berry, yıllarca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça öğün ve öğün aralarında tüketmişlerdir.

Goji Berry Yani Kurt Üzümünün İçeriği Nedir?

Tibet halkı tarafından ilk olarak keşfedilen ve yüzyıllardır şifa kaynağı olduğu söylenerek tüketilen Goji Berry meyvesi İçerisinde;

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Meyvesi Nasıl ve Ne Şekilde Tüketilmeli?

Uzun süredir birçok kişinin tüketim tercihleri arasına girmeyi başaran Goji berry meyvesi, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuştur. Aynı zamanda uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde sadece bir avuç tüketmeniz yeterli gelecektir. Ayrıca Goji berry yani kurt üzümü meyvesini kuru veya yaş olarak iki şekilde de tüketebilirsiniz.

Goji Berry İçin Türkiye’den Sipariş Verebilirsiniz

Kısa sürede ürün teslimat garantisi ile birlikte Ankara, Bursa, Kayseri, Adana, Yozgat Kırşehir, İstanbul, İzmir ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Satışı Yaptığımız Asya Ülkeleri

Tüm ülkelere olduğu gibi Asya ülkelerine de en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Azerbaycan, İran, Japonya, Çin, Gürcistan, Yemen, Suriye ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry asya, goji berry azerbaycan, azerbaycan sipariş, azerbaijan order, asya, asya ülkeleri, asyada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam önerileri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.