Gold Slim Kavitasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Diyetinden olumlu sonuçlar almış ve kilo vermeyi başarmış kişilerin en büyük korkularından biri tekrar kilo alma korkusudur. Diyet sonrasında nasıl besleneceğini bilemeyen kişiler bu durum karşısında genellikle yanlış beslenerek birtakım kilolar almak zorunda kalmışlardır. Diyet sonrasından yapılan en büyük yanlış ise verilen kiloların ardından herşeyin istediği kadar yenebileceği düşüncesidir. Bu düşünce ile hareket etmek elbette ki kilo almanıza neden olacaktır. Fakat diyet sonrasında beslenmenize biraz dikkat etmeniz kilo almanıza engel olacaktır. Öncelikle öğün atlamadan sağlıklı besinler ile düzenli olarak beslenmeye dikkat edin. Porsiyonlarınızı olabildiğince küçük tutun. Güne mutlaka kahvaltı yaparak başlayın. Gün içerisinde yediklerinizi kalorisini hesaplayarak bol su içmeye özen gösterin. Metabolizmanızı hızlandırmak için bazı bitki çaylarını tüketin. Ekmek tüketimine mutlaka dikkat edin ve ekmek seçimini tam tahıllı, buğday ve kepek ekmeklerden yana kullanın. Gün içerisinde yediğinizden çok daha fazla enerji harcayın ve mutlaka yürüyüş, spor yapmayı ihmal etmeyin.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Gold Slim Kavitasyon Cihazı ve Kullanımı

Sadece birkaç bölge ile sınırlı kalmayan Gold Slim Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kullanımı: Basit kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde yani moda kullanabileceğiniz bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

Cihazı kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modu

Uygulama yapılacak olan alanın temiz olması oldukça önemlidir. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

Cihazı uygulamadan önce uygulanacak bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, konya, Karaman, Kocaeli, Tekirdağ, Ardahan, Gaziantep, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Belçika(Belgium), İspanya(Spain), İtalya(Italy), İngiltere(England) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet sonrasında beslenme