Hendels Garden Goji Krem

Hendels Garden Goji Krem Nedir?

Hendels Garden Goji Krem, goji çileği içeriği ile cilde bakım yapılması amacı ile üretilmiş bir üründür. Anti Aging özelliği ile yaşlanma etkilerini azaltan düzenli kullanımlarda yok eden özelliğe sahiptir.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

goji kremi

Hendels Garden Goji Krem cildinizi nemlendirmek için ideal bir cilt bakım ürünüdür. Cildinizde  çevresle faktörler, yaş faktörü , stres ve yoğun tempolu yaşam şartlarından kaynaklı yaşlanma görünümü daha hızlı görülür. Bu durum cildinizde yorgun, mat ve cansız bir görünüme neden olacaktır. Goji kremin anti aging etkisi ile serbest dolaşan radikalleri engeller. Gojinin oldukça fazla lif  ve etkili anti oksidan özelliğinden dolayı Goji krem anti aging görevini görür ve cildin serbest radikaller tarafından yaşlanmasını azaltır. Bunun dışında cilt üzerinde serbest radikallerin olumsuz etkilerini kırarak cilt kanseri gibi, ciddi sağlık sorunlarının oluşma riskini  azaltabilir. Yaşlanmayı yavaşlatarak sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Ürünün içeriği doğal olduğu için goji dışında kullanılan bitkisel özlerde cildinizi besleyerek nem dengesini sağlayacak ayrıca onarıcı yönüyle pürüzlü görünümün kusursuz bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Goji krem günlük kullanıma uygun olduğu için her gün kullanarak değişimi gözlemleyebilirsiniz.

Hendels Garden Goji Krem İçinde Neler Bulunur ?

Hendels Garden Goji Krem içinde goji çileği, üzüm çekirdeği yağı, jojoba yağı ve goji çileği özü gibi bitki özleri bulunmaktadır. Bu özlerin ortak özelliğine bakıldığında cildi yenileme, nemlendirme, tazeleme ve cilt hücrelerini besleme gibi yönleri vardır. Goji krem oluşumunda kullanılan bitkisel özler kozmetik sanayinde sık kullanılan ürünlerdir.

hendels garden Goji krem

Hendels Garden Goji Krem Nasıl Kullanılır?

Hendels Garden Goji Krem kullanımı oldukça kolaydır. Sabahları ve akşamları nemlendirmek, bakım yapmak istediğiniz bölgeye 5 dakika kadar masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Goji kremi yüzünüze, elinize ve boyun bölgesine istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Göz çevresine uygulanmaması önerilmektedir.

hendels garden Goji krem

Hendels Garden Goji Kremi Nasıl Alabilirim?

Goji kremi Türkiye ve Avrupa’dan dilediğiniz noktadan sipariş vererek satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanı ile en kısa sürede  ürüne ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  hendels garden goji krem, hendel’s garden goji cream, goji krem, goji krem nedir, goji krem kullananların yorumları, hendels garden goji krem nedir, hendels garden goji krem ne işe yarar, hendels garden goji krem kullanımı, hendels garden goji krem nasıl kullanılır, hendels garden goji krem içeriği, hendels garden goji krem içindekiler, hendels garden goji krem kullanıcı yorumları, hendels garden goji krem kullananlar, hendels garden goji krem yorum, hendels garden goji krem sipariş, hendels garden goji krem sipariş ver, hendels garden goji krem nasıl sipariş verebilirim.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.