Hızlı Zayıflama Yolları

Yaz ayları yaklaşırken aktüel yaşamın en popüler konusu zayıflamak haline geliyor. Kışın kıyafetlere bırakılan şişman gösteriyor kusurları yaz aylarının gelmesi ile birlikte kıyafetler üzerine de suçta atılamaz hale geliyor. Bir çok kişinin kışı hareketsiz ve bol yiyecek tüketerek geçirmesi sonucu aldığı kilolardan kurtulmak için başvuracağı yöntemler tartışılıyor.  Hızlı kilo vermek için yöntemler düşünülüyor. Peki nasıl hızlı zayıflanır?

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Aldığınız kilolardan kurtulmak istiyorsanız öncelikle doğru beslenme yöntemini tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer vermeniz gereken 3-4 kilo arası kilonuz varsa ve zamanınız azsa  her ne kadar sağlıksız olsa da şok diyetleri deneyebilirsiniz. Şok diyetler metabolizmayı olan düzeninden şaşırtarak ve az kalori alarak tüm enerjiyi vücudunuzdan sağlamanıza yardımcı olur. Bu süreçte vereceğiniz ilk 2 kilonun  ödem olduğunu da unutmamalısınız. Bu süreç içerisinde tükettiğiniz besinler sıvı ağırlıklı olursa sinirim sırasında yaşanan emilim fazla olmayacağı için kilo vermenizde hızlı olacaktır.

Hızlı kilo verme yollarından biri de sıvı beslenme yöntemidir.  Alacağınız besinleri sıvı takviyesi şeklinde yaptığınızda vücutta kalma süresi azalır. Bu nedenle emilim çok olmaz. Sıvı aldığınız için mideniz hızlı dolum sağlar ve az tüketim yapmanızı sağlayacaktır. Buda hızlı kilo vermenize yardımcı olur. Bu yöntemin en zor yanı çabuk acıkmanız olacaktır. Ayrıca bol sıvı alımı olması gerektiği için sık idrara çıkma ve ishal durumu yaşanabilir. Bu yöntem içerisinde alacağınız sıvı besinleri lif ağırlıklı muzlu yulaflı süt ,  maydanoz kürü , mercimek ya da sebze çorbası şeklinde seçerek halsizliği önleyebilir. Bu yöntemle ortalama 1 ayda 6 kilo verebilirsiniz.