Hydrodol ile Alkolün Etkisini Sıfıra İndirin

Akşamdan kalma olarak tabir edilen; geceden içilmiş olan alkolün etkisini, verdiği sarhoşluğun ağırlığını, sersemliğini sabah olduğunda hala üzerinden atamamış olma halidir. Alkolün etkisinin belirli şikayetleri vardır. Baş ağrısı, mide bulantısı, ısığa ve sese olan hassasiyet, neşesiz olmak, uykusuzluk diye sıralanabilir. Alkol aldıktan sonra ertesi gün ortaya çıkan akşamdan kalma durumunun etkilerine sebep olan alkolün ADH enzimi ile yıkımı sonucu ortaya çıkan asetaldehit isimli maddedir. Alkolün ertesi gün sebep olduğu yan etkilerin tüm sebebi budur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Çoğu insan alkolün etkisinin ertesi gün bu kadar yoğun olduğunu bilmez, neden böyle bir etkiye sahip olduğuna da şaşırır. Akşamdan kalma halinin en belirgin özelliklerinden ;

  • Şiddetli baş ağrısı; alkolün vücuda girmesi, beyindeki damarlarda genişlemeye neden olur. Bu da başın ağrımasına sebep olur.
  • Susuz kalma; Alkol vücudun sıvı tutmasını ağlayan hormonu durdurur. Ağızda kuruluk yapar.
  • Yorgunluk; Alkol alan kişinin uykuya geçişi kolay olsada uyandığında hiç uyumamış gibi hisseder bu uyku düzeninde bozukluk meydana getirir.

Çin’in büyük bir bölümü, Güneybatı Amerika’da yetişir. Genellikler dağlarda, tarlalarda, yol kenarlarında, sık çalılar ve küçük ormanlarda yetişir. Kudzu alkolün asetaldehite dönüşmesini engellemekte ve dolayısıyla alkolün vücuttaki ve karaciğerdeki yan etkilerini önlemektedir. Kudzu bitkisi nedir? Çin tıbbında birtakım ağrıların tedavisinde ve aşırı alkol tedavisinde kullanılır. Anlamı “ayılmak”tır. Kudzu bitkisinin migrene, göğüs ağrısına, kalp yetmezliğine, insülin direncini sağlamaya iyi geldiği söylenmektedir. Akşamdan kalma etkisi azaltmanın  bir yolu olarak artık “Hydrodol içeriğinde Kudzu bitkisinin ekstresi kullanılmaktadır. Alkol alan bir insan aminoasit kaybeder Burada amaç alkol ile tüketilen aminoasitleri yerine koymaktır. Ertesi sabah alkolün hissedilmemesini sağlayan ve yan etkilerinin oluşumunu engelleyen Hydrodol ile alkolün etkisini sıfıra indirin.