HYDRODOL KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Alkol tüketen kişilerin sıkıntılarından bir tanesi de ertesi gün alkolün olumsuz etkileri ile karşılaşmaktır. Akşamdan kalma yada hangover sendromu diye tanımladığımız bu durum kişileri oldukça olumsuz etkiler. Çoğu insan ertesi gün uyandığında baş ağrısı, halsizlik, uykusuzluk, susama hissi  gibi bir takım olumsuz durumla karşı karşıya kalır.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Böyle durumlarda ertesi sabah kendinizi daha iyi hissetmenizi ve gününüzün iyi geçirmenizi sağlayacak bir ürün olan Hydrodol, alkolün olumsuz etkileriyle karşılaşmanızı en aza indirmeyi amaçlar. Hydrodol kapsül içeriğindeki kudzu bitkisi ekstresi Çin ‘de birçok hastalığın tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Özellikle alkolün olumsuz etkilerine karşı kullanılır. Akşamdan kalma halinin belirgin özellikleri arasında şiddetli baş ağrısı, mide bulantısı, susuz kalma ve yorgunluk hissi vardır. Kudzu bitkisinin yetişme alanları; Çin ve Güneybatı Amerika’dır. Genellikle çöllerde, yol kenarlarında, tarlalarda ve küçük çalılık olan yerlerde yetişir.

Hydrodol Kullanımı: Alkol aldıktan sonra 2 kapsül içilir. Alkolün olumsuz belitrilerini en aza indirmeyi amaçlar. Mide bulantısı ve baş dönmesi hissini kesmeyi amaçlar. Yorgunluk vew susuzluk hissinizin giderilmesine yardımcı olur. Hydrodol tedavi eden bir ilaç değildir. Hydrodol alkolün olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olan bir takviye gıdadır. Peki Hydrodol kullanıcı yorumları nelerdir?

“Ertesi gün olduğunda çok zor oluyordu uykusuzluk ve yorgunluk. Ama hydrodol kullandıktan sonra bu etkilerin azaldığını hissettim.” Ahmet Hakkı

“Ben pek alkol kullanmıyorum ama ne zaman alkol tüketsem Hydrodol kullanıyorum . Arkadaşım önermişti ben memnun kaldım.” Serap Avcı

“Bende alkol kullandıktan sonra arkadaşıma verdim içti. Kendi de sipariş etti .” Mehmet Harman

UYARI: Hydrodol bir ilaç değildir. Alkolün etkilerini en aza indirmeye yardımcı olan takviye gıdadır. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.