İsveç Şurubunu Kimler Kullanamaz?

Doğamız gereği Dünya’ya geldikten bir süre sonra belirli bir yaşa kadar sürekli gelişir ve büyürüz. Ancak büyümek ve gelişmek için beslenmeye ihtiyaç duyarız. Beslenmenin dışında yine sağlıklı bir şekilde büyümemize ve sağlıklı bir yaşam sürebilmemize yardımcı olan konulardan biride uykudur. Gün içerisinde ki yorgunluğumuzu atmamızı, vücudumuzun dinlenmesini sağlayan uyku aynı zamanda sağlıklı bir şekilde gelişmemize ve büyümemize neden olmaktadır. Özellikle çocukluk döneminde büyümemizi sağlayan uyku hormonlarımız organların sağlıklı bir şekilde gelişmesinden boyumuzun uzamasına kadar birçok konuda bizlere yardımcı olmaktadır. Bunun dışında bebeklerin ve çocukların belirli bir yaşa kadar öğlen uykularını almaları sağlık açısından önemlidir. Bu nedenle yetişkinler için 8 saat uyku yeterli iken, bebekler ve çocuklar içinse 10-13 saat uyumak sağlıklı ve doğru olan uykudur.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

İsveç Şurubu İçeriği ve Kullanımı

Bakanlık onaylı olan ve birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. Aynı zaman İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç Şurubu İçerisinde Bulunan Bitkiler Nelerdir?

Doğada var olan çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşmesinden meydana gelen İsveç şurubu aynı zamanda yoğun bir kıvama sahip bir üründür. İçerisinde bulunan doğal bitkiler ise; 10 gr sarısabır,9 gr ravent kökü, 7 gr mirra,5,5 gr cedvar,3,5 gr centiyane,2 gr domuz dikeni,6,5 gr melekotu kökü, 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran bulunmaktadır.

İsveç Şurubu Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

Normal gargara şeklinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda İsveç şurubunu kompres olarak da kullanabilirsiniz. Yeteli miktarda ağzınıza alarak gargara şeklinde kullanabilirsiniz. Bunun dışında kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır?

İsveç Şurubu Kullanmak Zararlı mı?

Bakanlık onaylı maurers İsveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen bir üründür. Ancak İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının.

İsveç Şurubu Türkiye’de Nerede Satılır?

Orijinal ürün ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Bartın, Konya, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Antalya, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, isveç iksiri nedir, isveç iksiri nasıl kullanılır, isveç iksirini nereden bulurum, sağlıklı yaşam için nelere dikkat etmeli, sağlıklı beslenme, uykunun önemi, günde ne kadar uyumalı, eczanelerde faturalı isveç şurubu

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.