KAFUR CREAM NEDİR? KAFUR CREAM NASIL KULLANILIR?

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Gün içinde yaşanan problemler, sinir, stresler psikolojik yorgunluklara yok açıyor. Bu yorgunluklar vücudun zayıflamasına, dirençsiz kalmasına neden oluyor. Ağrıların zamanla geçmesini beklerken zamanla ağrının artması insanı çaresiz duruma düşürüyor.

KAFUR KREM NEDİR

Sizde ağrıların geçmesine yardım etmek amaçlı üretilmiş ürünümüz kafur krem’i deneyin kafur krem güvenilir bir üründür sizinde ağrılarınız varsa ürünümüz kafur krem’i deneyebilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki ağrılar zamanla geçmiyor hatta zamanla artıyor ve bu ağrıların sonucunda hayat kaliteniz düşüyor sizde bu konuda erken davranıp yardım almalısınız sizde ürünümüz kafur kreme hemen sahip olmak için sipariş verebilirsiniz sizde kafur kremi deneyip sonucu kendi gözlerinizle görün. Kafur ağacı yaprağından, görev kabuğundan ve odununda bulunan yağ hücrelerinden elde edilen doğal bir kremdir. Kafur ve pelesenkin birleşmesi ile etkinliği en üst seviyeye getirilmiş kafur kremi sürüldüğü bölgede kasları gevşeterek rahatlatmaya yardımcı bir üründür. Gerilimi giderir, rahatsızlık olan bölgelerde hareket kolaylığı sağlar ve hareket kısıtlılığını engellemede destekleyici olabilir. Günümüz şartlarında da stres ve gerilimden kaynaklanan rahatsızlıklardan kurtulabilmek ve yaşamın koşturmacasına yeniden dahil olabilmek üzere ruhsal ve bedensel bir rahatlama sağlar.

KAFUR KREM NASIL KULLANILIR

Günlük olarak masaj yaparak uygulanmaktadır. Sıcak havlu yada streç film ile sarılır. 1-2 saat sonra sıcak su ile yıkanarak temizlenir. Düzenli kullanımda etkili olabilir.

 

UYARI: Kafur cream ilaç değildir, bitkisel kremdir. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olanların kullanması önerilmez. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

kafur masaj kremi, masaj kremi, kafur krem, kafur cream, kafur masaj kremi nedir, kafur masaj kremi ne işe yarar, kafur masaj kremi kullanımı, kafur masaj kremi nasıl kullanılır, kafur masaj kremi içeriği, kafur masaj kremi sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.