KERAMINE H SET NEDİR?

Erkeklerin ve kadınların daha bakımlı ve alımlı görünmelerine sebep olan faktörlerden bir tanesi de saçlarıdır. Kişisel bakımına önem veren her insan saç bakımını da ihmal etmez. Ama bazen yanlış uygulanan saç bakımları, saç boyaları, kuaförlerde geçirilen zamanlar, fön makinaları ve fırçalar saçları yıpratabiliyor ve hatta dökülmelere neden olabiliyor. Bazen psikolojik nedenler bile saç dökülmelerine sebep olabiliyor.

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

İtalyan bilim adamlarının buluşu olan Keramine H Set şampuan ve serumdan oluşmaktadır. Peki Keramine H Set nedir? Saç için geliştirilen içinde kapilarine bulunan bir saç bakım setidirKeramine H Set içeriğinde; gingko biloba, cinnamomun, salvia, African kigelia, saçı beslemek ve güçlendirmek için de Nettle ve red pepper  bulunmaktadır. Keramine H Seti kliik testlerde onaylanmış bir saç bakım setidir. Güçlü bir içeriğe sahip olması bakımından saçlarınıza gereken önemi verir. Saçların beslenmesine yardımcı olur. Saç dökülmelerine engel olmaya yardımcıdır. Peki Keramine H Set nasıl kullanılır? Şampuan ve serumdan oluşan 2’li settir. Islak saçınıza masaj yaparak uygulayacağınız Keramine H Şampuan iyi bir şekilde köpürtülür. Birkaç dakika saçta bekletildikten sonra saç iyice durulanır. Şampuan uygulamasından sonra Keramine H serum başlığı kırılır. Özel aparat takıldıktan sonra yıkadığınız ve kuruttuğunuz saçınıza ve kafa derinize parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranda uygulanır. Kemanine H Set saç serumu uyguladıktan sonra saçlarınızı yıkamanıza gerek yoktur. Keramine H Set 1 ay süre ile haftada 3 ampül uygulanmalıdır. 45 gün haftada 2 ampül, birkaç ay kullanımda ise haftada 1 defa uygulanmalıdır.Saç sampuanı ve saç serumunun deriye nüfuz etmesi olumlu sonuç alınabilmesi açısından oldukça önemlidir.

UYARI: Keramine H Seti bir ilaç değildir. Saç bakım setidir. Saçları beslemeye yardımcı settir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.