Khloe Kardashian Nasıl Zayıfladı? AZTEC CHIA TOHUMU

Aztec Chia Tohumu Nedir?

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen birçok insan çeşitli diyet programları uygularlar. Özellikle de bayanlar genellikle ünlülerin yaptığı diyetler i örnek alarak uygulamaya başlarlar. Türk ünlülerin ve yabancı ünlülerin uyguladığı sonucunda kilo kontrolü sağlama da başarılı oldukları diyetleri denemeyi tercih ederler .

Ferolove Afrodizyaklı Parfüm

Ünlüler kilo kontrolü sağlamada çoğu insana örnek olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ünlü isim Kim Kardashian’ın kardeşi olan Khloe Kardashian’dır. Ünlü isim fazla kilolarına veda ederek yeni haliyle dikkat çekiyor.  Khloe Kardashian kilolarından kurtulmak isteyenlere nasıl düz bir karına sahip olduğunun sırlarını paylaştı. Azmederek kilolarından kurtulan Khloe Kardashian  resmen kampa girerek kilolarıyla vedalaştı. Ünlü isim, şuanda en fit haliyle dikkat çekiyor. Bu diyeti  nasıl yaptığını merak edenler öğrendikten sonra hemen aynı diyete başladılar.  Chia tohumunun faydalarını bilmeyen yoktur. Tok tutucu, ödem söktürücü, sindirimi kolaylaştırıcı ve karındaki şişliği önleyici özelliği ile özel bir içerikle üretilen Aztec Chia Tohumu aynı zamanda omega 3 bakımından da zengindir. Aztec Chia lifli bir içeriğe sahip olduğu için ideal bir diyet gıdasıdır.aç kalarak sağlıksız bi şekilde kilo vermeye gerek yok.  Aztec Chia tohumu aç kalmadan kilo vermenize yardımcı oluyor. Çoğu insan yediğine ve içtiğine dikkat etse de hatta spor yapsa da kar etmiyor. Bu durumu dile getiren Khloe Kardashian, karnımızdaki şişkinliğini karın kasımızla gizlersek oradan bir daha çıkamayacağını söyledi. Aztec Chia birçok ünlünün tercihi olmuştur.

 

Aztec Chia tohumu 3 farklı toz karışımdan oluşuyor;

  • Aztec Chia Shake; chia tohumu tozu ve bitkisel karışımlı tozdan oluşur.
  • Aztec Chia Tea; Sinameke, tarçın, biberiye gibi 8 tane bitkiden oluşur ve tek içimlik süzen çay şeklindedir.
  • Aztec Chia Seeds; Sadece chia tohumundan oluşmaktadır.

 

Aztec Chia Nasıl Kullanılır?

Aztec Chia Shake; su, meyve suyu veya süt ile tüketebilirsiniz. Tüketim miktarı günde 1 defadır. 1 bardak olacak şekilde toz karışımı karıştırdıktan sonra yarım saat bekletip tüketiniz.

Aztec Chia Tea; 1 süzen poşet Chia Tea, 1 fincan sıcak suda 3-4 dakika demlenerek içilir. Günde 2 fincan tüketebilirsiniz.

Aztec Cgia Seeds; 1 bardak süt veya 1 kase yoğurt içine 1 yemek kaşığı katarak, yarım saat beklettikten sonra yiyebilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.